bugün

harun abilere gelesice erkektir.

(bkz: yapış yapış romantizm)
(bkz: romantik erkek)
ağır mal erkektir. çok ciddi söylüyorum.
bi de bunun bi önceki versiyonu var.
sevgili olmadan kıza günaydın prenses mesajı atan erkek diye.
bu tiplerle kızlar bi dalga geçiyor akıllara zarar. tabi ben de eşlik etmiyor değilim ama napalım kader bu.
özlenilen erkek modelidir. içinden gelerek söylüyorsa sevgilisine mutluluk verir. boş boş günaydın yazmasından iyidir.
(bkz: yapmayın çocuklar)
Bi günaydın melek diye mesaj atan erkek degildir.
sevgilinin baba gibi davranması
Prensesin yanında bir de prens varsa hoş kaçmaz.
(bkz: aklı yatakta olan)saçmalıktır prenses ne arar Türkiye'de.
Kendisini prens sanan maldır o.
gerçek şu ki ölürüm biterim diyen kızlar ilgiyi görünce sikip gidiyorlar.
çok da tatlı erkektir bence prenses lafini doktorlardaki buraktan özenmis olabilir.
hafif yılışık tipteki erkektir.
sevgilisini sahiplenmiş erkektir. Ama ilişkinin ilk haftasından başladıysa kaçınılması gereken erkek olmaya aday demektir.
kafadan boku yemiş erkektir.
olacaklar bellidir:
(bkz: gülü sevdim diken battı seni sevdim götün kalktı)
Aynı yatakta uyuyorlarsa yaptığı anormal bir davranıştır.
günaydın yaprağım mı deseydi. romantik erkektir.
Sevgilisinin götünû kaldırmak gibi bir hata yapan erkektir.
o ilişkinin prensi olan erkektir.
Sevgilisine değer vermekten ve verdiği değeri göstermekten çekinmeyen erkektir. (bkz: Bu iyi birşey).
Iyidir. abartmaya gerek yok.
kralın parasında gözü olan erkektir. niye prenses? bir kadının güzelliği "prenses" sıfatıyla mı açıklanır? çiçeklere, gökyüzüne vb doğal güzelliklere benzetmelere eyvallah. ama prenses neden?
Bir erkek bir bayanın üstüne ne kadar çok düşerse bi bayan bir erkekten o kadar soğur . henüz çıkmadan bile prenses mesajı atanlar var ki tanrı korusun.
-sevgilisine prenses gibi davranan adam bir kraliçe tarafından yetiştirilmiş demektir.
prensim oldukça sen benim prensesim bu olay sağlandıysa söylenir aşıksan söylenebilecek sevgi sözcüğüdür.