bugün

*mcı vibe'ı veriyor bana.
Güzel mesaj bence ne var bunda. sevgilisiyse sonuna bir iyelik eki koyması daha iyi olur bu arada.
günaydın prensim diye karşılık alır. hiç boşuna gömmeyin.
galericidir.
Bunu görev haline getirirse inanılmaz kötü oluyor. Sevgi pıtırcığı olamıyorum artık kusura bakmayın.
Piremses bir asilzade ile ilişki yaşayan yavşak erkektir.
o da ona prens mi diyor sokayım öyle aşka prenses olarak ne yapmış ki....
Yavşaktır açık ve net.

Prenses ne lan?
Varsa alırım.
krodur. veya kro taklidi yapıyordur.
Kendisini de prens olarak görüyordur.
prensim oldukça sen benim prensesim bu olay sağlandıysa söylenir aşıksan söylenebilecek sevgi sözcüğüdür.
-sevgilisine prenses gibi davranan adam bir kraliçe tarafından yetiştirilmiş demektir.
Bir erkek bir bayanın üstüne ne kadar çok düşerse bi bayan bir erkekten o kadar soğur . henüz çıkmadan bile prenses mesajı atanlar var ki tanrı korusun.
kralın parasında gözü olan erkektir. niye prenses? bir kadının güzelliği "prenses" sıfatıyla mı açıklanır? çiçeklere, gökyüzüne vb doğal güzelliklere benzetmelere eyvallah. ama prenses neden?
Iyidir. abartmaya gerek yok.
Sevgilisine değer vermekten ve verdiği değeri göstermekten çekinmeyen erkektir. (bkz: Bu iyi birşey).
o ilişkinin prensi olan erkektir.
Sevgilisinin götünû kaldırmak gibi bir hata yapan erkektir.
günaydın yaprağım mı deseydi. romantik erkektir.
Aynı yatakta uyuyorlarsa yaptığı anormal bir davranıştır.
kafadan boku yemiş erkektir.
olacaklar bellidir:
(bkz: gülü sevdim diken battı seni sevdim götün kalktı)
sevgilisini sahiplenmiş erkektir. Ama ilişkinin ilk haftasından başladıysa kaçınılması gereken erkek olmaya aday demektir.
hafif yılışık tipteki erkektir.
çok da tatlı erkektir bence prenses lafini doktorlardaki buraktan özenmis olabilir.