bugün

elinden öpülesi erkek. erkek dediğin sevgilisine, kadınına yardım eder. biz dedelerimizden böyle gördük.

(bkz: sevgilisi bulaşık yıkarken psp oynayan maço erkek)
vardır bi çıkarı, erkek sebepsiz bulaşık yıkamaz.
bir müddet sonra eşi salonda tv seyrederken bu insan bulaşık yıkamaya devam edecektir.
(bkz: kapıyı açtığımda tabaklarını sıvazlıyordu)
arkadan yaklaşan erkektir.
Farklı yerlerde oynaşma fantezisi olan erkek..
(bkz: köpük savaşı)
(bkz: ayıp mıydı bilemedik)
"çabuk bitsin şu mutfak işi de vakit kaybetmeden asıl mesaiye geçelim" kaygısı taşıyabilitesi yüksek erkektir.
sevgilisinin arkasında olan erkektir.

(bkz: tam anlamıyla)
daha iyisini yapabileceğine inanılan erkektir..

mutfaktaki bulaşıkları tek başına yıkayan erkek.. işte buna alkıışş!
yardımsever erkektir. yaptığı garipsenicek bir davranış değildir. kız arkadaşına yardım etmek ister. onun saatlerce ayakta durup bulaşık yıkamasına göz yumamaz kıyamaz üzülür ve yardım eder.
genelde günümüzdeki türk kızları tarafından piç, serseri tiplere tercih edilen erkektir.

bu kızlarımızda bir tür stockholm sendromu var sanırım.
o arkadaşın niyeti farklıdır.
günümüzde artık bu tip erkeklere rastlanmaz. rastlansa dahi bekar değillerdir.
zaman geçtikce sayıları artan erkektir.. hemcinsleri tarafından gözleri korkuyla büyüyerek izlenir..hatta yine hemcinsleri tarafından hayır hayır böyle olmak istemiyorum diye kendi kendilerine telkinde bulunurlar.ve hemen bu adamı erkeklerin yüz karası ilan ederler.. ayıp ayıp.
tırttır.

sevgilinin elleri sıcak sudan soğuk suya sokulmamalıdır, soğuk odalardan sıcak yataklara sokulmalıdır gerceğini bilmeyen ayıdır afedersin.
muhtemelen daha cicim aylarındaki erkektir. zira erkeklerin bir çoğu evliliğin ilk aylarında bunlardan bi kaçını yapmıştır aradan bir kaç sene geçtiğinde artık erkek işte çok yorulduğunu patronla tartıştığını trafikde sinir olduğunu ileri sürerek bu işlerden kaçmaya başlar. bir zaman sonrada aklında asıl olan bu işlerin kadınlara ait olduğu düşüncesini hanımına kabul ettirerek yapmamaya başlar. artık bu işleri ancak eşi rahatsız olduğunda yada evde olmadığında yapacak erkektir.
bir çok konuda 1-0 önde gider , yardım etmeyen hemcinslerinden .
zira bulaşığa yardım etme evresine kadar biir sürü incelikler düşünmüş yaratmıştır, ve bulaşığa yardım etme noktasının öneminin farkındadır. sonrasında da iyi şeyleri hakeder
geniş bir mutfağa sahip ya da geniş mutfağa sahip sevgilisi olan erkek.
hayat müşterektir savını anlayabilecek kadar erdemli insandır.
mutluluğun müşterek halidir.
idael erkektir.
aynı zamanda bu erkek sevgilisiyle yaptığı her eylemden de zevk alıyordur.**
cicim aylarındalardır. her an her dakika yanyana olmak isterler. ilişki normale dönünce erkek normale döner, geçer koltuğun başına elinde tv kumandasıyla.
beraber yapılan yemeğin ardından, televizyonun karşısına geçipte göbeğini kaşımayan erkektir.