bugün

(bkz: türk kızı)
Trip atarlar, ben merkezci kişilik ve aşmış bir egosu vardır. insanları, aşağılayan tiplerden geçilmez. Çirkef olanlar yok mu. onlar insanlıktan nasibini alamamış kuzu sürüsü. Bahsetmek bile zor. O derece değişik tipler.
Götü yere yakın insan topluluğu.
kendilerini dünyanın merkezi gibi görürler, tüm erkekler onların peşinden koşsun, onlara tapsın isterler nitekim bunlarda abazalar tarafından sağlanır ve götleri helyum doldurulmuşçasına gezerler.
Anadolunun hemen her yerinde yaşayan endemik tür.
paragöz zengin koca avcısı kendini birşey sanan dünya kendi etrafında dönüyor zanneden insanlara önyargıyla yaklaşan herkesi kendi dar görüşlü fikirleriyle yargılayan omurgasız düşünemeyen zeka bakımından yetersiz maddi şeylere tapan zavallı kezbanlardır. uzak durun bunlardan.
fahişedir. hakettikleri yerde olmalıdırlar.
toplumda aşağılanmalıdırlar, ayrımcılık yapılmalıdır.
geçen belediye otobüsünde oturmuş kalkış saatini bekliyorum.

otobüse paldır küldür 2 tane kız girdi.ağızlarında sakız salaş hareketlerle kartlarını basıp arka tarafa doğru ilerlemeye başladılar.

tam önümdeki koltuklara oturdular.2 dk sonra bu bayanların makyajla, parfümle, onla bunla karışmış ter kokusu otobüse yayılmaya başladı.

tabi en çok ben etkileniyorum, kusacağım nerdeyse.

neyse dayanmaya çalışıyorum.afedersiniz ama leş gibi kokuyorlar.

2 dk sonra çantalarından ıslak mendillerini çıkarıp oralarını burarını herkezin ortasında açık saçık silmeye başladılar.

neyse deyip, önüme baktım.bide ne görüm bu ikiside işi bitikleri ıslak mendilleri otobüsün camından kaldırıma attılar.

tabi patladım.

+çöplerin yeri orasımı ?

-heaa, anlomodom.

+çöpler diyorum yeri orası mı ?

-heaa, istemeyerek oldo.

e be beynini siktiğim kezbanı, istemeyerek mi oldu, tutup kendi elinle attın 30 saniye önce.

azcık medeniyet öğrense bazıları.
Fazlaca genelleme yapılan topluluk.
millet nası ortamlarda yaşıyorsa hemen hemen hepsi şu kızları anlatıyor :

http://galeri2.uludagsozl...com/382/kezban_449959.jpg

halbüki dünya tatlıları var aralarında. ha çok mu? karaborsada.
türk erkekleri olarak gidip gelip türk kızları ile evleneceğiz kaçışımız yoktur.
türk erkek ve dişinin ilişkiye girmesi sonucunda doğan kız çocuğudur.
ciddi söylemek gerekirse.

ne bok olduğunun şu an farkında olmayan kızdır. toplumsal olarak karakterini oturtamadık bu kızın. modern mi olacak, modern ayağına başıboş sorumsuz mu olacak, özgür mü olacak, ulaşan mı ulaşılan mı olacak, anne mi olacak annesinin dibinden ayrılmayan mı ne yazık ki kendileri de bilmiyor henüz. tam bir kültür yozlaşması içinde buldular ne yazık ki kendilerini. önlerine sunulan hayat, bir şekilde izledikleri gördükleri hayat, kolay ulaşılabilir olmaları. kafaları çok karışık. sanırım eskiden daha az bihaberken dünyadan daha oldun ne istediğini bilen kızlar vardı. çocuk gibi biraz da gördüğünü isteyen görmediği için elinde olanla yetinmesini bilen. ama gel gör ki uçsuz bucaksız bir dünyada sınırsız isteme özgürlüğü de var. gece gece cümlelerim tam oturaklı tam anlamlı olmamış olabilir kusura bakmayın.

en az bir iki nesil sonra daha ayakları yere basan daha sağlam kızlar göreceğiz diye düşünüyorum.

erkekler içinde bir kaç değişiklikle paralel şeyler söylenebilir.
Tanıyamadığımdır.
Çirkin olarak bulmadığım kızlar, kızlarımız.
Güzel olanı var, çirkin olanı da var. Ama şöyle bir baktığımda geneli "orta" düzeyinde. Eli, yüzü düzgün orta boylu kızlar. Zaten biz türk erkekleri neyiz, biz de aynıyız işte. Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu.
"Çirkin" kategorisine sokmak da insafsızlık.

Edit: 50 saniyede 2 kere eksilemişler lan. Bir insan kendi ırkına bu kadar mı düşman olur?
Azıcık güzel olanının götü kalkık olur, uğraşması zor kızlardır.
Mala vurulur, boya badana yapılır. Press atılır ve koyun gibi meeleyince öpülesi öşextir.
Türkler daha ne olsun? * Avrupaya girince değeri düşecek diyen angus ömrü hayatında şehir dışına çıkmamıştır heralde. Panpalar kıymet bilin bizim kızları pek beğenirler gordum de geldim.
sevişmeyi bilmeyen kızlardır.*
(bkz: türk kızları için rus kızlarını üzdünüz)
küçük yaştan beri annesine emirler yağdırarak hayati ihtiyaçlarını gideren,
çevresinden kaynaklı, yine küçük yaşlardan beri kendini her daim kadınlardan üstün gören,
yemek, ütü yapmayı, çamaşır, balkon yıkamayı kendine yediremeyen,
hayatında bir kadını cepte bulundurup, diğerleriyle düşüp kalkan ve bunu sevdiği kadına el sürmediği için erkeklik sayan eril kişilerin,
yıllardır ezmeye çalıştığı, kezban diye sıfatlandırdıkları çoğunluktur türk kızları.
20 liralık fosforlu adidas eşofman çakma nixe ayakkabıları ile trilyonluk hava basan embesil kızlardır aman yüz vermeyiniz.
Türk erkeklerinin bok atıp sonra peşinden koştukları kızlardır.
yollu olmaya baya yatkın kızlardır.

(bkz: erasmusa gidip motor olarak dönen türk kızı)
candırlar can, en güzel meme capsleri onlardan gelir, gerek göğüs ucu kalitesi, gerek dolgunluk olarak dünya standartlarının çok üstündedirler, bu konuda eleştri yapıcaklar bir şapkasının önüne koysun düşünsün önce.