bugün

bazı erkeklerin kendilerini kötü hissetmelerine neden olacak durumdur. eğer kız bir de topuklu ayakkabı giyerse sorun daha da artabilir.
kompleksleri olmayan kızdır. helal olsundur.
(bkz: cansu dere)*
sevgilisiyle beraberken abudik kubidik insanlara bu hatun bu elemanda ne buluyor olm anlamadım gibisinden konuşmalar açtırır.
(bkz: rus çiftleri)
eğer göze batmak istemiyorsa kolunu sevgilisinin omuzuna atmaması gereken kızdır. gülünmez tabi ama cidden biraz tuhaf bir görüntü oluşturuyor.
topuklu ayakkabı da giyince sevgilisiyle facia fotografı çeken kızdır..milletin ne düşündüğü çok mu önemli? değil.. mühim olan insanlık..
boyu değil işlevi önemli.

eksilenmesin diye yazıyorum: boy,bos değil ki mesele. "çok seviyordum, benden 5 cm. uzun diye terkettim"?!?! hadi len, kompleksini kızdan çok sevmişsin sen. sevgiyi cetvelle mi ölçüyorsun? (öff, büyük laf ettim, kesin eksilenir bu)
sürekli düz taban ayakkabı giymek zorunda kalan kızdır aynı zamanda.
nadir değildir, vardır. sevgiyi boyla ölçmez ki ayrıca normal olan budur. aşkı görüntüde aramak ne derece mantıklıdır bilemem.. ama topuklu ayakkabı giymemesi lazım gelen kızdır, her ne kadar çiftin kendilerine güvenleri tam ise de, olmaz lan. ben hiç giymedim mesela, ilk başlarda gocunuyordum sevgilim benden kısa diye, ama kime ne ki. seviyorsan ve sevildiğini de biliyorsan, hiç önemli değil.
Benim gibi -birazcık- kısa erkeklerin sevgilisi olmayı kabullenmiş, kompleksi olmayan kız.
Gül gibi geçinip gidiyoruz, bu konu şimdiye kadar hiç sıkıntı yapmadı.*
Erkek için her ne kadar kötü bir durum olsa da çoğu zaman bir ölçü değil ilişki için.
komik bir durumdur.

üniversitede bu tanıma uyan bir çift vardı. el ele tutuştuklarında ablası çocuğu gezmeye çıkardı derdik.
Olur olur kız gelir erkeğin omzuna kolunu atar falan.

Hoş yani güzel manzara.*
Gayette uygundur, yeterli bazı şeyler uyumlu olsun. Gerekirse para basılır o boy 5 cm uzar.