bugün

kendini karizma zannedip kazmagillerden kazma sapı olan erkek.
(bkz: çok mu komik)
kafaya takılırsa adamı bitirecek durumlardan biridir.
(bkz: sana kız mı yok hocam)
(bkz: elleri felçli erkek)
maç izlerken, playstation oynarken rahatsız edilmeyen erkektir, rahattır.
(bkz: $)
(bkz: sevgililer günün de hiç sevgilisi olmayan erkek)
14 şubat günü parası cebinde kalan erkektir, en güzeli ki.
yargılamadan önce durup bir sorgulamak gerekir, içlerinde çok iyi insanlar var olabilir.*
bir zaman sonra sevgilisi olacak olan erkektir. geçmişi silmiş sadece geleceğe bakmaktadır.
dalgalandım da duruldum erkeği dir. hesap verecek bir hayat arkadaşı yoktur!
eliyle mutlu olan erkektir.
çiçeksiz bir ağaca benzer, bir nevi odundur.
(bkz: kuntayi kinteleyen adam)
(bkz: gothic evil)

şirkette yan masam da oturan abi... sonra pazarlama deparmanındaki ahmet ve ilker, ürün geliştirme departmanından serkan, müşteri hizmetlerinden soner, serkan, yazılımdan aykut, aydın ve ercan...

edit: unutmuşum bir de ben...
burada sevgilisi olmayan erkek ile hiç sevgilisi olmamış erkek kavramlarını ayırt etmek gerekir.

Sevgilisi olmayan erkek, sevgilisinden yeni ayrılmış veya sevdiği kızdan olumlu sinyaller alan erkekte olabilir. Sevgilisi olmayan erkek rahattır, kendisine vakit ayıran, özlediği ve sevgilisi yüzünden kenara ittiği insanları hayatına tekrar kazandırabilmesi muhtemel insandır. dilediği kadar halısaha maçı yapıp, arkadaşlarıyla meyhaneye gidebilen kafası rahat insandır. hiç bir zaman bilgisayar oyununun en heyecanlı yerinde telefonu çalıp yarım saat "beni özlemedin mi sen?" muhabbet çekmeyecek şanslı kişidir. sorumlulukları ve harcamaları, sevgilisi olanlara göre daha az olan, istediği yere gitme ve hesap vermeme özgürlüğüne sahip olan kişidir. Acınası halde midir? hiçte değil; zira daha önce kız arkadaşı olmuşsa gelecekte de mutlaka olacaktır veya olmak üzeredir.

Hiç sevgilisi olmamış erkek için (bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
sevgilisi olmayan her erkek, sevgilisi olmayan her kızın kazanamadığı yaşayamadığı ilişkinin adıdır. kızlar adına utanılası bir durumdur, çünkü iyi erkek karaborsadır artık,ellerini çabuk tutup türünün son örneklerinide kaçırmamaları tavsiye edilir.
kız arkadaşı olması bir dert, olmaması başka bir derttir.bu yüzden kökten çare bulup bu soruna tez elden evlenmek gerektir.
20 yaşındaysa çirkindir.
30 yaşındaysa parasızdır.
40 yaşındaysa evlidir.
50 yaşındaysa karısına aşıktır.
60 yaşındaysa kalkmıyordur.
70 yaşındaysa ölüdür.

edit: müzmin yalnızlar için söylenmiştir. hiç sevgilisi olmayan erkek kabilinden..
başında ıvır zıvır belalardan yoksun erkektir. dilediği gibi yaşayan ve bağımlılığı olmayandır. fakat 31 e talimdir.
sabun kokan erkektir.
mutlu ve mes'ut erkektir, çünkü denemeleri ona "hızlı olmamayı" öğretmiştir.

her pazardan bir tane aldığınız eve geldiğinizde bin tane olacak değil ya...
libidosu maksimum düzeylere varan erkektir. sap psikolojisine tabidir, zamanla kendini angut sanmaya başlar. sık sık neyinin eksik olduğunu düşünür. "dünyaya geliş amacım ne, neyim ben ki" der. kendini toplumdan dışlanmış olarak görebilir.

ya da hep "seçiciyim ben necati abi" diye geze geze böyle ortada kalmıştır.

(bkz: zavallı çocuk)
free takılan insandır.
bazı insanlar kaybetmiştir. işte sevgilisi olmayan erkek kaybetmiş erkektir. sevgilisiz olma durumuna milyon tane kulp bulunsa da yalnız olma gerçeğini değiştirmez.

edit : eksilesen de yalnız olduğun gerçeği değişmiyor.
14 şubatta kara kara ne alsam nereye gitsek diye düşünmesine gerek kalmıcak erkekdir. parasıda cebinde kalıcaktır.**
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar