bugün

(bkz: Sony playstation)
(bkz: oyun konsolu)
(bkz: sony)
bir sony harikası.
Kardeşimle her akşam real barca karşılaşması yaparız

Ben barca olurum kardeşim real olur hep yenerim.
modern atari.
pes13 rakip tanımam üsküdar mawi cafede kapışırız .
http://www.sahibinden.com...-konsolu-241656104/detay/

Bu olmadan yarış oyunları bir hiç dostum.
çocukluğumda da, şimdi de istemediğim alat. gerçi arada ps4 oynuyorum olabilirse. o da call of duty, multiplayer.
oyunları mobile geliyor
--spoiler--
Sony oyunseverler için müjdeyi verdi. Artık PlayStation konsoluna özel oyunları mobil platformlar için de hazırlayacak.
Sony, PlayStation konsoluna özel oyunları mobil platformlar için hazırlıyor. Önümüzdeki dönemde 5 PlayStation oyunu iOS ve Android için satışa sunulacak.Şimdilik hangi oyunların geleceği açıklanmasada şirketin elinde God of War, Uncharted gibi önemli markalar bulunuyor.
Öte yandan 2011’de Sony, Xperia Play’i hizmete sunmuş ve PlayStation oyunlarını mobilden oynamanıza olacak tanımıştı. Evet, güzel uygulama ama tek bir cihaza bağımlı olduğu için yeterince başarılı olamamıştı.
--spoiler--
Evimde olmasına rağmen aylardan beri açmadığım alet. Açmadık dediysek ölmedik yalni. itina ile PES öğretilir.
Paran yoksa, 1000 liralık, 1200 liralık bir bütçen varsa alıp, oynayabileceğin bir cihaz. fakat daha çok paran varsa, daha iyi görüntü ve üst düzey oyun tecrübesi istiyorsan toplarsın 5000 liralık bir pc, efsane oyun deneyimi kazanırsın.

pc ve playstation şeklindeki tartışmalar ise direk cahil işidir. ulan benim 3000-4000 liralık masaüstü bilgisayarım ile senin ps4'ünden 4 tane alabilirim sen neyi konuşuyorsun.

benim ekran kartım... bak sadece diyorum ki ekran kartım, yani kasanın içindeki tek bir parçam ile senin playstation 4 dediğin alet aynı fiyat.

bak kardeşim hele hele ben sana bilgisayarlardaki çift ekran kartlarından hiç bahsetmeyeyim yoksa utancından o playstation dediğin aleti götüne sokarsın.

SLI ve CROSSFIRE olayından hiç bahsetmeyeyim sana, kaçacak delik ararsın.

hani şu 1000 liralık ve daha pahalı ekran kartlarından iki tane alıp, makinaya takma olayından...

anladın mı bebem ?

o playstation 4'ün bile içindeki ekran kartı pc'lerin orta segment ekran kartı gücüne bile tekabül etmiyor.

kısacası playstation 4 ucuza oyun oynama sistemidir asgari şartlarda, asgari kalite ve oyun deneyimi sunar.

6000 liralık masaüstü pc'lerin içindeki o çift ekran kartı 32gb ramler, i7 işlemciler falan...

yani pc ve ps karşılaştırması cahillerin yapacağı bir karşılaştırmadır.
japon teknoloji şirketi sony tarafından geliştirilmiş olan, uluslararası derecede ünlü bir oyun konsoludur.
oyun konsollarının baştacı.
https://youtu.be/Rqs9yOmqi8c

Classic adlı yeni modeli piyasaya çıkıyor. Sony tanıtım videosunu yayınlamış.
ps 1 slim ve fat modeli ps 2 slim modeli psp ye sahibim deliler gibi gran turismo 1 2 3 4 oynadım 10 yıl oldu halen bıkmadım 2 saat oynamazsam başım ağrıyor telefona emulator kurdum işten oynuyorum kurtarın beni.
Bir oyunun 200 lira olması.

Türkiye şartları.

Bir düşün derim.
Dünya'daki en popüler oyun konsolu. Bunda oyunların ps4 gibi bir canavarda dahi kırılıyor olmasında büyük pay var gibi lakin bunu bilerek mi göz yumuyorlar bilemiyorum. ps5'in 2020 yılında çıkacağı ve işlemcisinin'de amd temelli olacağı söylentileri bile amd'nin hisse değerini arttırmıştır. fiyatının ise 500 dolar olacağın söylentiler arasında.
Çin'de yasaktır.
1,2,3 serilerini oynamış olduğum ünlü oyun kutusu. üçünü de babam almıştı. hatta öncesinde sega da almıştık. ps4'ü anca arkadaş ortamında oynamak nasip oldu. ps5 bakalım nasip olacak mı bakalım kendi paramla. ama bu serinin en iyi dönemi Ps2 dönemiydi.
xbox'ın yanında ne yazık ki sadece isim bilinirliğinden kazanan platform. sony sadece bu cihazdan ve kamera lenslerinden kar eden bir şirket. bunun farkınd aolduğu için ps kullanıcılarına sağılmalık inek muamelesi yapıyor.
Özleyenler vardır belki.

görsel
1994 yılında sony tarafından piyasaya sürülen playstation serisidir.
ps1 i bir defa oynama şansım oldu ondada komşularım sayesinde, almanyadan getirmişler. tv ye bağlayıp gün boyu need for speed, tomb raider, digimon ve eski bir futbol oyunu oynamıştık. üstten cdli ilginç bir aletti ufaktı ps5 in beşte biridir. gittiğim kafelerde ps2 yaygındı ilk kez böyle bir konsolda oyun oynamıştım.
her zaman bir albenisi olan alettir. ps vita aldım hala vazgeçemiyorum nelerim nelerim var. sony'nin ürettiği her ürünü seviyorum nedense. japonların bu kadar ayrıntıya önem vermesini seviyorum.
görsel
Önceleri arkadaşlarımla oynadığım bir oyundu. Hep kaybederdim maçı.
güncel Önemli Başlıklar