bugün

bu dünyada çok az sayıda şanslı erkeğin başarabildiği bir şey ya da ben dünyadan habersizim.
Kızın aslında sevgilisini hiç sevmediğinin kanıtı. Bir arkadaşım başarılı olmuştu, hey yavrum hey.
kıza sevgilisi yokken de yazılıyorsa asla gerçekleşemeyecek eylem.
bir nevi kızın erkek arkadaşına yapılan iyiliktir. çocuk da sevgilisinin ne mal olduğunu bu vesile ile anlar.
paolo maldini'nin inter'de oynaması gibidir.
başarılı olduktan sonra, başkalarının da başarılarına şahit olabileceğinizin göstergesidir. aman dikkat.
erkek demişssin amma yavşak olacak.
kız demişssin kaşar olacak.
kadının sevgilisinin, aslında sevgilisi olmadığını, sevgililerinden biri olduğunu gösterir. hangisinin gerçekten 'sevgili'si olduğunu bilemeyiz. önemi de yoktur. sevgiyle yaşanmış herhangi an; sevgiliyle de yaşanmıştır. negzel.
kızın sevgilisinin bu durumu fark etmemesi halinde ortaya çıkabilecek durum.
(bkz: yuvayı yıkmak)
erkeğin onun bunun çocuğu olduğu, kızın ise kaşar olduğunu sabitlemektir.
suç şimdi kimde kızda mı yoksa yazan kişide mi? artık yazan erkek mi, kadın mı belli değil o yüzden o konuda cinsiyet belirtemedim. ayrımcılık yapmak için cinsiyet belirtmiyorum tabi ki de.
sevgilisinden ayrılmayı kafasına koymuş ya da 2. yi arayan kızın başarısıdır. ama tabi insan kendi başarısı olarak görüp mutlu olmayı tercih edebilir.
sevgilisi olan kıza yazıp başarılı olan erkeğin, ilerde sevgilim dediği kızın başka biri için bu başarılı erkeğe yapacağı güzellik. (bkz: ne ekersen onu biçersin)
(bkz: bire birde rakip tanımam)
aynı başarı daha sonra başka bir erkeğin başına gelecektir.
bu kıza nasıl güvenilir ki!
başarılı olan erkeğide onu başarılı kılan kızı da kaşar diye niteleyecek olan durumdur zira namus ve onur unisex bir kavramdır.
arzuladığını alan adamdır. candır ciğerdir. zaten çatırdayan bi ilişkiye balyozu vurmuş adamdır.
kızın yaptığıda normaldir. kendisi için daha iyisini bulduğunu düşündüğünde artık diğer adama lütuflar sunmak zorunda değildir.
geçici bir başarıdır. er ya da geç başka bir adam da sizin elinizden kızı kapar.
''kına yak sonra ılık göt'' diyilesi insan.
çok çetrefilli bi konu.
kafama sıçiyim ben de sevgilisi olan bi kıza aşık olmuştum.
ama ben de sevgi işleri biraz değişik işler beyler bayanlar.
bi defa aşık oldumu sittin sene başkasına bakmam, bakamam.
şimdi ben kıza yazıyo değilim ama aşığım.
asılmıyorum ama...
ya çok sikindirik bi durum.
neyse. devam etmek istemedi canım. ne ben derdimi anlatabilirim ne siz anlayabilirsiniz.
zaten bok gibi hissediyorum kendimi.
varya lağam faresi gibiyim.
evet.
hele kız sevgilisini sevdiğini düşündüğü için ayrılmadan sizle takılıyorsa gerçek mutluluk yakalanmış demektir.
aşk meşk, telefon,konuşmak zorunda olma, ilgi gösterme aktivitelerini sevgilisi üstlenir, size de asıl zevkli kısmı kalır.
''sevgilisi olan kız bile bana dayanamıyor'' diye düşünen biçarenin egosunu tatmin eder.
o kızdan sanada hayır gelmez arkadaş dedirticek durumun oluşturur.ya biride gelip senden alırsa kızı diye sorarım ben.
"biz her ne kadar sosyetenin cilalı mermer taşlarında raks etmesini blmesekde kendi çapında alem görmüş, kral delikanlılardanız" diyebilen camianın kardeşlerinden biri olarak diyorumki; nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme evlat, kuraksa toprakların çek toprağını yağmurun yağdığı yere.