bugün

nasıl olsa ön elemeyi biri yapmış olduğu için.
dusunce sudur; ulan bunun sevgilisi varsa demekki bos adam değil.
bir gerçektir, çünkü ulaşılması zordur.
soyledir ki
guzel bir sevgilisi olan erkek kadar hickimse cekici degildir.
cunku oteki kari ' bu kiz onunla cikiyosa kesin bi sey vardir ' diye dusunmey meyillidir.

guzel kadinin sevgilisini elinde tutmasi daha zordur.
Orospu-kaşar kızların beyanı.
sana ne lan sevgilisi olan erkekten, sen önce kişiliğini düzelt.
ulaşılması zor değildir. lise yıllarımda 6 kızla aynı anda çıkarken 7.si de gelmişti, zor değil yani kızlar yeaaaaaa.
Malum peynir türünün uydurdugu bahanelerden biridir.
Kızların bazıları tarafından ego tatmin yöntemlerinin en kompleksi ve en haz verenidir bu. Amaç burada çoğunlukla erkek değil sevgilisi olan kızla girilen yarıştır.

Her şey bir yana bu şekilde bir ilişkiye çomak sokan kız er ya da geç hayatında bunun aynısını veya daha fazlası illa ki yaşar.
zaten biri bulup beğenmiş demek ki iyidir kanısında olan kızların düşüncesidir. hemen bu düşünceden vazgeçmelilerdir yoksa o sevgili tarafından paralanacaklardır.
bu da ensest gibi bir şey... *
şöyle düşünebiliriz; sevgilisi olan erkek, kadın elinden geçmiştir. kıyafet, saç-sakal, kemer-saat, ayakkabı derken 16mm lik elekten geçmiştir, az mı bu ? e haliyle doğaya çıktıklarında aslında bir kadının %100 olarak onayını almıştır. hal böyleyken başka hanımlardan iltifat gelmesi yahut '' hmm fena değilmiş '' yorumu sesli/sessiz alması gayet kolaydır.
ibretlik tespit. sanki gerçekten öyle.
Maalesef doğru olandır.

Bu sapık ruhlu, mazoşist kadınların anlamsız hareketleridir.

Tek takılınca yüzüne bakmazlar bir kızla gezince çaktırmadan göz ucuyla keserler.
bana işlemeyen bok. adım attığım her mekanda can alıyorum. selam kızlar demeden hem de. ehehehehe
(bkz: yav he he)

sevgilim şuan bunları okuyor yazmayı unutmuşum. ondan korkuma sözlüğe bile giremiyorum. affet beni mahmude. seni seviyoyum. ehehehehe.
cum bucket tespiti. *
Ek olarak kız arkadaşınız, eşiniz ne kadar alımlı, güzel, zeki biriyse siz de bir o kadar istenilir duruma gelirsiniz. Sorun sizde değil O'nlarda.