bugün

çokta meziyetmiş gibi anlatılacak bir durum değildir. 5 saat yerinin belli olduğu, varış saatinin belli olduğu otobüsle seyahat etmek mi? yoksa şehir içinde göt göte gittiğin trafikten ebesi sikilmek mi?
5 saat nedir amına koyayım. beylikdüzünden karşıya geçmek o kadar sürüyor zaten.

aşkmış. sokayım öyle aşka.
18 saat otobüs yolculuğunun yanında hiçtir. hiç.
10 saatlik versiyonunu tatmış biri olarak söylüyorum; çokta bişey yapmamıştır.
21 saat yol gidip bi gece kalmadan donen abim var 5 saat nedir ki dedirtir.
yapılan yolculuğun, çilenin, saatin önemi yoktur. kapı komşusu da olsa o'na giden her adım zahmet değildir.
Pek bir esprisi bulunmayan durumdur,
1 saat görmek için vakti zamanında yaptıgım eylemdir.
Ha değer kıymet bilen oldu mu? Olmadı orası ayrı, neymiş? Gaza gelmeyecekmişsin.*
değeri asla anlaşılamayacak milyonlarca erkeklerden sadece birisidir.
çok şey haketmiştir.
evlenilecek erkektir..
sevdiği bile değil zamanında onu terk etmiş biri için 12 saat yola giden kız versiyonunu ne yapacağız...
fedakarlık cinsiyet tanımaz.
tanım: fedakarlık iyi,hoş, güzel bir şey.
askerdeyken 24 saatlik yolculuk versiyonunu yaptım. kıçım koltukla tebelleş oldu ama sevgilim için yapmadım bu yolculuğu ikimiz için yaptım belki hala umut vardır diye yaptım. yokmuş malesef. 4 - 5 saat yalan dinledim otobüse binerken götünü dönüp gitti uğurlamadı bile. bildiğin gitti amk götünü dönüp gitti.
hey gidi günler hey dedirtir insana...
hergun sozluk hergun evine gittim geldim. evini tuttum bir ay boyunca ev aradim ona. 2,5 km yurudum hergun totale vurunca ankaraya kadar yurumusum iste. sen dusun ne oldu hic hemde hic. velhasil biraksaydim cagirinca gitmeseydim. mac var deseydim degerim bilinirdi. tecrube bunlar.
sevgilisi icin yutdisina giden kizin yaninda solda sifir olan erkektir.
dişisi için 60 km. den gelen kutup ayısından daha centilmendir.
Erkeğin geç geleni makbuldür. Uzaktan geleni değil. Gerçekliğiyle de yüzleşmesi gereken erkektir.
benim üniversitede iken yani 5 sene önce yaptığım 3 sene süren mallıktır.