bugün

yarağı yediğinizi resmi olan davranıştır. heleki hatuna kendisiyle ciddi olduğunuzu belirtmiş ve buna rağmen penisin azizliğine uğramışsanız, en kısa yoldan kendinizi bir yerden atmanız gerekmektedir.
ne kadar ciddi olduğumuzu gösterir. ne buna rağmeni!
erkekliğin gereğidir. eğer penis kalkmıyorsa sorun var demektir.
başka yerde kalkarsa sorun var demektir o ilişki sağlıklı değildir.
sevgilinizin hoş göreceği bir durumdur. kendisiyle gurur duyması bile olasılık dahilindedir.
bence kalkmıyorsa ve bir gün bunu o farkederse bütün sorunların başladığını gösterir.
(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar gülüm)
sevgiliye bu sorun söylendiyse hiç sorun olmayacak durumdur. hatta konuşma ortası benim ki yine kalktı dedikten sonra kızın gülmesi ve konuşmaya devam etmek ile sonuçlanır.

edit: ne yaptım ulan ? bir yaşanmışlık var örnekledim. vay amına koyayım. ister istemez tansiyonum düştü

edit2: o değil 2, 2 artıyor.
ah birde çok istediysen .... diye cümleye başlasa süper olabileceği eylem türüdür.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
eliniz cebinizde olur, hele çadırı kurduysanız gidin indirin.
Sevgiliye gurur vermesi gerekir.
niyeti belli etmektir.
önceden prezervatif vari şeyler kullanıp pantolondaki ıslaklığı engellemek gerekmektedir.
yaşanmışlığınız çok ise ve istiyor isteniliyorsanız aranızda tatlı cilveleşmelere neden olacak hadisedir. umarımdır keşkedir.
şehvet dolu dakikalara sebep olur.
yataktaysanız yadırganmaması gereken durumdur.
yerine göre çok hoş olabiliyor.
kalkar kalkar kalkar bir süre sonra size acı vermeye başlar, işte orası kötüdür. pantolona sıkışıyor abi.
ilişkinin başlarında gerginlik veren ama daha sonralarda niyeti belli etme amacıyla bunu saklamamama durumu.
Sokakta dışarda olduysa sıkıntı verir.
asıl sorun olan yanında sevgili yokken ereksiyon olduğu için gayet güzel bir durumdur.
Onunla konuşurken bile tahrik olanlara yuh diyorum.
oturup kalkacağı yeri bilen penistir.
erkeğin ilk sevgilisiyse elini tutmasında bile olabilen durumdur.