bugün

olmaması tercih edilen durumdur. sıklaşan tekrar aramalarda, telefona sevgiliniz yerine çıkan kötü kadının "aradığınız kişiye şu an da ulaşılamıyor, the person..." zırvasını dinlemek insanın asabiyetine cinayet katar. *
kapatan taraf erkekse uzunca bir süre dırdır yiyecektir.bir süre de triple uğraşmak zorunda kalacaktır.
kapatan taraf bayansa o zaman uyarı alacaktır.ardından ''ee ne yiyoruz bu akşam''.
uzun bir süre kapalılığı devam ederse kavga sebebidir.
(bkz: sevgilinin uyurken telefonunu kapatması)
telefonu actıgında arayanlar adı altında gelen mesajla poposunu tavana değdirebilir bu kişi.
kıskanç sevgili için cinayet sebebi olabilecek bir durumdur.zira her an onu düşünen , aşkından donsuz yatan sevgili bir an için kendisinin aldatıldığını düşünebilir , başta kendisini sonra sevgilisini vurabilir.*
sevgilinin sesinin daha bi ozlendigi zamanlardir bunlar. yokk illa duymak istersiniz..
gayet normal bir durumdur. sevgili uyuyor olabilir, telefonunun şarjı bitmiş olabilir, önemli bi toplantı da olabilir, derste olabilir...*
panik yapmaya gerek yoktur, eğer çok uzun süre kapalıysa telefonu işte o zaman ne oluyor lan nidaları ile ortalarda dolanılabilir.
erkeğin komplo teorileri kurduğu anların başlangıcıdır. kafa karışıklığının en çok yaşanmaya başladığı dönemdir. o beni kesin aldatıyordur, "tamam bu iş bitti" gibi cumlelerin ortaya çıkışına zemin hazırlamıştır. aradan zaman geçince telefonun kapalı olmasının çok basit bir nedini vardır. ya kız arkadaşlarıyla bir yere gitmiştir, ya da telefonun şarjı bitmiştir. ya da morali bozuktur. sonuçta bu tür durumlarda gündemleri farklıdır. erkeğin tek gündemi kız iken bayanın gündemi hayatın ta kendisidir.
arkasından büyük ihtimal bir yalanın geleceği nahoş bir durumdur.(ilişki içindeyken kimse bunu kabul etmesede...)
şarjı bitmiştir.
çoğu zaman gerekli yere gerginlik yaratan durumdur.
(bkz: ayrılık sebebi)

bir üst level; (bkz: cinayet sebebi)
paranoyaların devreye girme zamanıdır. kim ne derse desin, erkekler böyle bir durumda intikamını aynı yolla bir şekilde alır ve hiç bir şey olmamış gibi yaşamına devam eder. kız ise, telefonunun şarjı bitse dshi şsrj yaratan bi tip durumuna gelmiştir.kaçınılması gereken bir psikolojik savaştır.
sevgiliyle her gün 10 saat konuşma zorunluluğu olmadığına göre ve sevgili işi olabilen bir insan olduğuna göre bence önemsiz olan bir meseledir. evde unutulmuş, ofiste unutulmuş olabilir. paranoyaya veya başına bir şey mi geldi demeye gerek olmayan durumdur.
belki de şarjın bitti ya da biz bittik diye şarkılar söyleten durum.
-nerde lan bu kız hala telefonu kapalı.
-bi açsın şunu ben göstericem ona ama...
-çalıyo çalıyo dur...
+efendim aşkım...
-yemiyim şimdi aşkını nerdesin lan sen 2 saattir telefonun kapalı?
+ya napiyim şarjım bitti..
- ben sana o telefonun şarjı bitmicek demedim mi lan...
önce işi var sanırım diye düşünülür ama sonrasında telefon hala kapalıysa kendi kendi kurulmaya başlar insan.
(bkz: şiddetli kavga sebeplerinden biri)
O simdi ne yapiyor su anda dedirten olaylardan biri , kiskanclik damarimizin sisecegi an...
guvensizlikle yogrulmu$ bir ili$kide mutlaka paranoyalara sebep olacak durum.
aldatilma korkusunu tetikler genellikle.
şarjının bitmesine delalet olabilir.
paranoya yapmaya sebep olan hadise..
sevgilinin telefonunun kapalı olması durumu kişiyi paranoyaklığa kadar sürükler.nerede ,ne yapıyor, neden kapalı bu tel.,hede hödö sürer gider..sonrasında binlerce asabiyet sınırlarını zorlayan mesaj atılır .kişiye sonunda ulaşılırsa ne mutlu..
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
hazır telefonu kapalıyken, kişi kendi telefonunu da kapatmalı, özgür kaldığı sürenin tadını çıkartmalıdır. nasılsa kontrol edilmeyecektir. edilse de "seninki de kapalıydı, bozuldum, kapattım" diyerek, sevgiliye çemkirilir. nasılsa mazeretiniz vardır, asabisinizdir.
paranoyak sevgililerin korkulu rüyasıdır. telefon açıldığında karşı tarafa allah kolaylık versindir. sıkı kavga konusudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar