bugün

katlanılması, kabullenilmesi zor bir durumdur. akabinde ayrılık gelir. duygusal erkekler bir enkaza dönüşürken, piç erkekler önümüzdeki sevgililere bakıcaz modundadır.
kendinize sağumanızı da sağlar aynı zamanda.
Kesin hayatında bi başkası var hissine kapılmaktır.
ölmüş olabilir.
anlamak zor değildir.tabi ****.
fazla uzaklaşmıştır. zira yalnızca ateş hala sıcakken fazla uzaklaşmış olamazlar.
öldüğüne delalettir. canlılık fonksiyonları ister size karşı bitsin ister ciddi anlamda bitsin bu böyledir. morga doğru yol vermek elde olan.
bence amiyane tabiriyle soğukluğa müteakip tekmeyi yemenize dalalet eder. ondan önce siz vurursanız acısız olur bu süreç biline. ***
sevgilinin ölümüne müteakip vucudunun alacağı ısı kaybı halidir. allah başlara vermesin. amin.
çok tipik belirtileri vardır aslında;
1)sizi daha az arar.
2)sürekli kavga çıkarır ayrılma yükünü size atabilmek için.
3)çevresine daha çok vakit ayırır hiç arayıp sormadığıo insanlar bile bir anda önem kazanır.
4)seni seviyorum kelimesini ısrarla sölemesini istediğiniz halde asla duyamazsınız.
5)sürekli bu ilişki eskisi gibi değil sen eskisi gibi değilsin tarzı zırvalar anlatır.
Sebebi,Bitmesi gereken fakat çok uzatılmış bir ilişkidir belki.Çünkü bekleyen herşey soğur ve tadı bozulur, tıpkı çay gibi.
soğuduğunu ve aynı zamanda değişip bambaşka biri olduğunu görmek daha da kötüsü buna senin dolaylı olarak izin vermen bayağı can sıkıcı.
o terk etmeden götüne tekmeyi basmak gerekir.

kimseye o zevki yaşatmamak lazım.
bunu sorarsın, saçma bahaneler sunar. anlarsın ki aklında başka biri vardır. senden daha güzel ya da yakışıklı biri. insan sevdiğinden durduk yere niye soğusun. eğer siz de bir şey yapmadıysanız bokluk ondadır. sonra ayrılmak ister. ayrılırsınız. tabi siz hala seversiniz. aradan zaman geçer sonra bir öğrenirsiniz ki başka biriyle ilişkisi varmış. artık ne geriye dönüşü vardır ne de hesap sorabilme vasfı.
Soğudun mu dersin yok der neyin var dersin bir şeyim yok der eee o zaman bize müsade deyip bitireceksiniz başka çıkar yolu yok...
Finali soğuyanın değil soğuduğu kişinin yapması gerekir.
Belki ben soğuttum, belki soğuyacakları vardı ama hiç bir zaman soğuyanı eskisi gibi olmaya zorlamadım.

Yolları açık olsun.
neresinden ölçüldüğü ile ilgilidir. en iyi yer dil altı.
Tekmeyi basma zamanı geldiğini gösterir.
kızlar bu konuda çok iyi, hissetmeyi bırak kokusunu alıyo zilliler. ama sen kızızn soğuduğunu o istemezse anlayamazsın. Bi tek şöyle anlayabilirsin sana normalden fazla ilgi gösteriyorsa bişeyleri saklamaya çalışıyordur. suçluluk psikolojisi gibi düşün. Bu bilgiyi de başka yerde bulamazsınız...
Yoo çok kolay get the fuck out of here now...
Sevgilinize nude foto atıp eve çağırdığınız halde gelemem fenerin maçı var demesiyle farkına vardığınız durum. Püh ben sana ne diyim..