bugün

Sevgilinin pms dönemine girdiğine bir işarettir.
(bkz: bir hayalim var)
america yetenek sizsinizde, göğüsleri ile on adet cola kutusunu ezen kadını gördükten sonra bu cümleyi asla kullanamayacağıma neredeyse emin oldum.
normal ve iri anlayışım epey bir değişti.
silikon parasından yırtmaktır. dam üstünde un elerse, sizi mahçup etmez. tombuldur.
doğumdan sonra sevgilinin memelerinin altına dik durması için tahta koymak gerekir. Torun torbaya karıştığındakı halinden bahsetmek bile istemiyorum.
çok büyük çoğunluğu oluşturan erkek tayfası için beklenen, arzu edilen bir durumdur. nedeni, nasılı önemli değil. seviyoruz böyle olmasını.
iriden kasıt ne kadar iridir önemli olan budur. normal irilikte ise tadından yenmeyecek bi durumdur.
her erkeğin rüyası; avuçlarından taşacak bir göğse dokunmaktır. yeter artık ufak göğüsleri olanları tatmin ve teselli ettiğimiz. yaşasın memeler.*
seksin hafif şiddetli olanını seven erkek bünyesi için, güzel bir efekt oluşturması açısından da güzeldir ayrıca. her vuruşta, bu vuruşa eşlik ederek dans eden güzel bir memenin reaksiyonu daha da coşturur adamı.

edit: seri eksileyin bebeğim. biliyorum hepiniz küçük memeli sözlük kızlarısınız
her erkeğin keşke öyle olsa dediği durumdur.