bugün

insanı deli eden bir durumdur. Siz burada kendinizi yerken, sevgiliniz aynı banyoda başka bir kız/erkekle yanyana yıkanıyordur.
(bkz: orosmus)
(bkz: eraspu) *
insanı cinayete sürükleyebilcek bir durumdur. bu durumda başlığın adı eski sevgilinin olarak değişir.
bu durum ile eski sevgilinin erasmus yurdunun karma olması olacaktır. eskir o sevgili kalmaz.
insanın kolay kolay kabul edebilecegi bir durum değildir. zira sevgiliniz olmayacak yada bu durum sonrası eski sıfatını alacaktır. alternatifi yok.
Hiçbir şey ifade etmez. Sevgilinin nasıl bir insan olduğuna bakar, erasmusa gidiyorum, erkeklerle takılıcam kafasında ise o kız merak etme sen o duşlar 50 km şehir dışında olsa da yapacağını yapar. Karma yurtları olan üniversitemde tanıştığım kız arkadaşım Hollanda'ya yine karma yurtları olan başka bir üniversiteye gitti. Tek bir problem bile yaşamadık bu konuda. Giden ve gönderen kişinin biraz özverili olmasıyla halledilebilecek "sorun".
kim gelip modern ayağına ezberlediği cümleleri yazacak diye beklerken 6 no.lu entry'nin de gelmesiyle miadı dolan başlığın ana öğesi olan durumdur.
intihar nedenidir "elvada aşkım elvada sana ben zaten sade ve sadece geçiyordum hayatından" sonrası yayın elbet kesilecektir