bugün

derhal ortam terk edilmeli ve bir süre irtibat kurulmamalıdır.
o ana kadarki tukenmisligin gostergesi olmakla birlikte,sarfedildiginde de baslibasina iliskiyi tuketen aci cumledir.
siz "sevgiliden, sevdicekten bıkılır mı ?" diye düşünürken;
onun, size katlanamadığını ifade etmesidir.
sevgiliye yetemediğinin belirtisidir...
-allah belanı... tövbe tövbe
*hi furkan bela okuma günah
-o zaman .... mmmm.... bıktım senden! oldumu
Paramparça eden kelime yığınıdır. Sevgili gerçekten seviliyorsa tabi ki.
sonrasında barışınca 'sinirle söyledim' dediği laf..ama yine de hep kalır içimizde bir yerde..
sevgilinin sürekli bıktıracak hareketler yapması, söylemlerde bulunması durumunda diğer sevgili kişinin sarfettiği sözdür.
kulaklardan sonra hücrelerinize kadar işleyen cümle. eh tüm suçu söyleyende aramamak gerek, bunu söyletebiliyorsanız suç sizdedir.
Onu duyacagımıza seni aldattım demesini bile tercih edecegimiz cümledir.
ağızdan çıktığında aslında hiç sevgili olmadığınızı anlamanınızı sağlayan sözlerdir. acıtır.
sevgilinin, çok yakın bir zamanda tekmeyi basacağına delalet eder. arkalarında kalıcı bir iz bırakılmasını istemeyenlerin (ki burda duygusal değil, bildiğin ayağın bıraktığı izden bahsediyorum) tez zamanda postalanması şarttır.
şapkayı önüne koyup düşünülmesi gereken durumdur. gerçekten bunu haketmişse canı o kadarda acımayacaktır. bunu haketmemişse o zaman zaten kaybetmemiş aksine kazanlıştır.
''içimi mi okudun be adam'' diyerek misilleme yapılması şiddetle tavsiye edilen deyiş.
"bende senden bıktım o zaman" şeklinde cevap verilip ardından çekip gidilmesi gerekendir. gururunuzu ayaklar altında aldırmayın, istenmediğiniz yerde durmayın diyorum ben.
bıktıysan ayrılırsın diyerek rest çekilesi sevgilidir.
"işine geliyosa" denilmesi gereken sevgilidir. seven insan hiç bıkar mı allahsen?
cevap olarak denir ki:
-o zaman sg.
anlık bir sinir cümlesi değildir , üstüne gitmenin manası da yoktur . bitmiştir .
o lafı dedirtene kadar kim bilir neler yaptım diye düşündürmesi gerekn durum.
kapının açılması ve yol verilmesiyle sonuçlanandır.
laubali olmuş sevgililerin şakalaşma metaryali. bu sevgililer öyledirler ki, ayrılmaya karar vermeleri bile komik gelir kulağa, tektirler.
çağdaşlığı kendi gibi olmak olarak yorumlayan sümüklü çemkiriği.

"bıktım senden."

iki kelime yetersiz savundukların için. iki kelime daha öğren.
sevgiliniz,

konuşmaktan,
yaşadığı hayattan,
bir şeyleri anlatmaktan,
yanlış anlaşılmaktan,
size bir şeyleri anlatmaya çalışmaktan,
çevresinden,
yaşadığı yerden,
kendinden,

bıktığını zaman zaman dile getiriyor ise. senden de bıktım demesi an meselesidir.
enine boyuna 2 saat temiz bir şekilde tartışılacak konudur. olur da konuşmak istemez veya içten konuşmazsa "sen artık eskidin" düşüncesi akılda belirebilir.