bugün

her şey güzel başlar ve her güzel olan şey gibi bir gün biter...

+seni seviyorum canım
-ben de seni
+ben de seni ne?
-eşek
+aşkım
-hayatım

güzel devam eder..

+aşkım seni seviyorum.
- *
+sen beni sev miyor musun :(
+bilmem :p

ilk sinyaller alınmaya başlamıştır..

+seni seviyorum hayatım
-deli
+efendim canım benim
-yapamıyoruz..
+ne hayatım?
-senin üzülmeni istemiyorum
+ne demek istiyorsun açık konuş?
-sana zarar veriyorum seni üzüyorum
+?
-ayrılmak istiyorum...
+...
-ama arkadaşlığını kaybetmek istemiyorum senin.
+peki
-peki.
sevgili kişisi oturumunu arkadaş kişisi olarak açtı...
(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
geçmiş olsun.
(bkz: ben sok)
(bkz: ben wefat)
O an algılamakta güçlük çekersin
Mal gibi kalırsın
Kendimden biliyorum.
Nedenini sorguladığınızda yürümüyor diyecektir. Bu senden sıkıldım başka tatlar arıyorum demenin nazikcesidir. Rahat sevgili denen kişiye batmıştır. Sevilmek ve saygı görmek fazla gelmiştir. Bu sevgili yarın birgün adam olsun beni sevsin değer göstersin başka birşey istemem diyecektir. Aptal insan.
öyle bir an asla olmayacaktır allahın izniyle. çünkü böyle bir şeye asla izin veremem bunun içinde bitti kelimesini işitmemek içinde elimden gelen her şeyi yaparım....
Boyle dilde uyusma boyle bi bas donmesi hareket kaybi ama cinleri hep bunlar cikarir.
(bkz: hadi bida)
ve sevgili son düdüğü çaldı.
çık da ben gireyim çok sıkıştım diyerek karşılık verilmelidir.
hiç yaşamadım 3-4 sevgilimin hepsinden ben ayrıldım. övünüyormuyum ? hayır.
Bitmiştir, bir elveda demek dışında hiçbirşey düşmeyen bir çıkmazdır..
Unutulmaya mahkum olanı unutup ilerlemeye devam edilmelidir..
Sünnet olduktan sonraki andır. Sünnetçi ile birlikte olduda bitti maşallah nidaları atarlar siz ise bundan sonra yaşayacağınız seks hayatında daha güvenli olacağınızı bilerek yüzünüzde sıcak bir tebessümle onlara karşılık verirsiniz.
Mal gibi kalırsın böyle.
Gözlerini kırpıştırırsın rüyaysa uyanayım diye.
Sonra rüya olmadığını anlarsın.
Kalpte bir boşluk, saat hareket etmiyo sanki zaman sizin için durmuş, sadece sizin için.
Sevgilinin dönüp gitmesini izlerken bir gözyaşı sol gözünden akıverir.
Ve final.
Öylece ayakta duruyordu.
Hayatımda hiçbir şeye bu kadar uzun ve bu kadar kaybetme korkusuyla bakmadım bir daha.

Ve bitti, hiç varolmamış gibi.
Ben bitti demeden bitemez uleyyn (diyemedi). Sağlık olsun.
Ben hiç maruz kalmadım bu söze. hep ben olmuşumdur bu anı yaşatan. hiçbiri de isteyerek olmamıştır elbet gel gör ki başka yol yoksa demek zorundasın. kalbi kırılmasın diye söylememek iki tarafı da mutsuz edecektir nihayetinde.
aynı şu şekilde cavabı yapıştırıyorum. *
Ölüm haberi ile eşdeğer acıya sebep olur.
donuklamaya başlamıştır duygular bi süre konuşmassın ve bu haber almkak umuduyla ararsın msj atarsın

cevap gelir bitsin diye

inanmassın dalga geçiyor diye fakat arasın buluşursun bi bakarsın buz gibidir işte o zaman yıkılırsın

ama o buz gibi halini görünce hiç uzatmayın kesin muhabbeti.

edit:bilinki o biten ayrılalım diyen kısa zaman sonra başka biri ile ilişki başlar.
Duraksamaya sebep olan bir an.
Doğum bittiği andır belkide.
"Meydana gel önemli bişi konuşmamız lazım."

akabinde:

"Söyleyeceklerim hoşuna gitmeyecek."
can yakar.
birkaç kez terk edildim fakat birini asla unutamam.

bütün gün birlikteydik. bütün gün. kek yaptık, film izledik, evden çıkıp bir yerde kahve içtik. tekrar eve geldik. salonun ışıklarını yakıp saatlerce playstation oynadık. gece saatlerce seviştik. sabah arabayla evine bırakıp geldim. telefonumu evde bırakmıştım. eve geldim, ondan mesaj gelmiş.

'sen mükemmelsin. ben bugün sende mükemmeli yaşadım. benim sorunlarım var ben sana mutluluk veremem. git. seni ileride üzebilirim ben kusursuz seviyorsun seni üzmeyi riske atamam' yazıyor.

'lanet olsun' diyerek çöktüm salonun orta yerine. ne yapacağımı bilemiyordum. yarım saat olduğum yerde oturdum ve ardından kalkıp duşa girdim. duşta ağlamaya başladım. canım o kadar yanıyordu ki şuan bile tüylerim diken diken oldu. aldatılsam ya da başkasını sevdiği söylese bu kadar canım yanmazdı. fakat 'mükemmelsin, ben sende mükemmeli yaşadım' diyerek yarı yolda bırakmayı hazmedemiyordum. bir insan mükemmeli yaşıyorsa neden gitmek isterdi ki? duştan çıkıp yasin okuyup bol bol dua ettim. 'sen acımı görüyorsun, hakkımda hayırlısını nasip eyle' dedim. akşama kadar salondaki film izleme koltuğumda öylece oturdum. annem, kız kardeşim aramış. anneme geri döndüm. 'neredesin, neden açmıyorsun bir sorun mu var? dedi. 'zor günler geçireceğim anne, şehir dışına çıkıcam içim içime sığmıyor. ben sana ne yaptığımdan haber veririm, sen ne olur beni rahatsız etme' dedim. depoyu fulleyip istanbuldan antalyaya gittim. istanbul avcılardan, antalya konyaaltı sahiline 6 saat 45 dakikada girdim. ölüme sürüyordum resmen. kuzenim var, cansu. o da yalnız yaşıyor. onunla 3 gün geçirdim. hayatımda yaşamış olarak saymadığım bir 3 gün geçirdim. aklım almıyordu. keşke kötü bir şey söyleyip ayrılsaydı diyordum. mutluysa, her şey güzelse, mükemmel davranabiliyorsam neden gitmeliydi ki? elimde ondan nefret etmem için hiçbir sebep yoktu. cansu'nun evinde koca 3 gün sadece oturdum. sessiz bir şekilde oturuyordum. sonra bir akşam telefonuma mesaj geldi. 'beni affetmen için her şeyi yapabilirim' yazmış.

affettim. 7 aydır birlikteyiz ve bir daha hiç ayrılmadık. şimdilik her şey yolunda fakat o 3 günü yaşamış olarak saymıyorum.

eğer birinden ayrılacaksanız, rica ediyorum o insana güzel şeyler söyleyerek ayrılmayın. zaten masal olup gideceksiniz, o halde o insana sizden soğuması için birkaç sebep bırakın. yoksa 12 saatlik yolu 6 saate indiriyorlar.
Oh beee, diyeceğiniz andır.
güncel Önemli Başlıklar