bugün

acı verir kim ne derse desin. sever insan deli gibi ama canını da acıtır bu durum.koyan sevdiğinin başka biriyle olmuş olmasıdır. kıyamaz sevdiği kıza onu suçlayamaz. kaosun içine düşer. ne yapacağını bilemez.
kızı ne için sevdiğine bağlı olarak erkek tarafından farklı algılanacak andır.

+ sence asuman mı yoksa pelin mi?

- şimdi ikisinin de yeri ayrı, asuman titanic filmi çekilecek kadar romantik kız, pelin ile çeksen çeksen naughty america çekersin.

uzun lafın kısası erkekler itiraf etmese de bir kızla iki farklı sebepten biri için çıkarlar; sadece yanında bulunmasını istedikleri için ya da sadece yatmak için. eğer kızın sadece dış görünüşüne tapıyorsa, bu an ele geçmez fırsattır. bir kere olduysa hep olur değil mi?

ayrıca erkeklerin itiraf etmedikleri bir diğer durum ise gerçekten sevdikleri kıza karşı cinsel bir dürtü içermemeleridir. burada kaynak olarak birçok insan gösterebilirim. erkekler tuhaf varlıklardır vesselam.

evet romantiğiz aslında, be.
tabi canım. her cıktıgım kız bi kere versin ama evlendigimde eşim bakire olsun. Kafası bakire olsun gerisini bosverin. ayrıca :

(bkz: ne sikildi sokuldu su ortamda arkadas)
bu sorduğun durumu anlamak için önce bekareti anlaman gerekir. bekaret ise; tamamen yetiştirilme tarzı, ve tabulardan kaynaklanan sapıkça bir düşüncedir. bekaret; bekareti bozmak isteyen sapıkların kurduğu gerdek gecesi hayalidir. dinden bahsedip bu durumdan şikayet eden topluma seslenmek bize düşmez belki ama türkiyede bakire yada bakir oranı sfıra yaklaşmıştır. eğer bakire olmamak bir suçsa bekido; bunda senin hiçmi suçun yok? kahvede yaptığın muhabbetleri hatırlaman yeterli olacaktır.bu kafada olursan;en rahat olucağın anlardan biridir.
+fırat sana bir şey söylemem lazım.
-dinliyorum lale.
+ben... bakire değilim.
- işe bu an, bu an... tahmin etmeliydim.
+ edeceksin tabi öküz, sana dediydim, 'bir şey olmaz' deyip duruyorsun ama çok abandın, diye.
-ne, yoksa?
+ yoksa tabi ya, haftasonu piknikte yaptın yapacağını şimdi de yoksa diyorsun, yok artık bekaret.
- tamam şepnem, şimdi artık hız levhası da yok, kayıp otobana yürü.
+allah belanı versin fırat, sana verdim ya, benim de belamı versin.
sanılanın aksine kimi zaman erkek tarafını mutlu edebilir. Sevgiliyle evlenme gibi bir planınız yoktur, gecenin kör vakti uyumak(!) üzeresinizdir ve;

+muraat aşkoom biliyomusuun ben bakire değilim
-hö!?, iyi tamam aşkım ben takmam böyle şeyleri zaten. Çat çut küt pat

gibi konuşmalara da vesile olabilir.
bekaret kavramına kafa yormayan bireyler için normal bir an.
söylemesi mi gerekiyor?
kontra yanıt verilmelidir: ben de değilim.
(bkz: kader anı)
güzel bir andır. (tanım.)
zira bakire oldugunu söylediginde yanından uzaklasanları da var bunların, aman diyim.
diyojen misali didik didik bakire kız arayanların duyunca dumur olduğu sözdür.şayet bu devirde kaç tane bakire kız kalmıştır acep?
dünyanın sonuymuş gibi davranılmaması gereken andır. sonuçta karşılıklı sevgi ve saygı varsa şu an sizin sevgiliniz olan kişinin daha önce bir başkasıyla yaşadıkları sizi zerre ilgilendirmez. nihayetinde bu an sevgilinizin dürüst biri olduğunu da öğrendiğiniz andır.
senin öpmeye kıyamadığın sevgiliyi başkalarının düdüklediğini öğrenmektir. ders olsundur sana.
çıktığım bütün kızlara koyayım ama evlendiğim kız bakire olsun düşüncesindeki erkeklerin intahar etme sebebi olabilir.

erkekler için sex ne kadar normal ise kadınlar içinde o kadar normaldir. çünkü erkeklerin sex yaptığı varlıklarda kadınlar.
insana öyle koyar ki, şunları bile yaptırır:

(bkz: maria gets deflowered com)
kimine düğün bayram kimine ölüm zulüm olan andır. erkeğin niyetine göre değişir.
- hayatım sana birşey söyleyeceğim.
+ söyle canım.
- ben bakireyim.
+ aa çok iyi çok sevindim. bu devirde zor valla.
- ama; anal, oral, cumshot, golden shower bunları saymazsak. zarım duruyo ama istiyosan göstereyim.
+ !'^+%&/()=

dan daha iyidir. göreceli bir kavramdır.
eğer sen bir erkek olarak kendini evleneceğin kıza saklamışsan bunu duyduğunda üzülmen veya hadsizce sinirlenmen çok normal ama sağlıklı sex hayatı olan biri isen bırak sinirlenmeyi böyle bir konuyu açtırmayacak güveni kıza göstermen gerekir.
evli değilim hatta evlenmeyi aklımın ucundan bile geçirmiyorum ama bakirelik diretmesinin saçmalığına inanmıyorum. tut ki italyan bir kıza aşık oldun hatta ilk görüşte aşk ve seks oldu ne yapacaksın? buna yarın o kızın yüzüne bile bakmam cevabını vermiyorsan türk kızlarını bu denli baskıcı gözlerle gözlemlemek çok saçmadan da saçma olur. ha cevabın bakmam ise kronikliğine devam et derim. senin beynin de ilacın da yok.
sevginin ve sevgili kavramının test edildiği andır. eğer ortada gerçek bir sevgi ve adını hak eden bir sevgililik var ise bu durum sadece bir hüznü beraberinde getirir. diğer ihtimal ise bir yol ayrımını gerektirir. her iki durumda zordur.
(bkz: tell me something i don t know)
(bkz: so what)
bekaret bu toplumun bir gerçeğidir. kötü hissedilmesi gayet normaldir. ama mantıklı bir insansan, toplumun gerçekliğinden bağımsız düşünebiliyorsan sıradan tabular insana hiç bir şekilde anormal gelmez, sıradan ve komik gelir sadece. bekaret dediğin cinsellikle ilgili ise eğer, herkesin yaşayabilmesi gayet normal olan durumdur.

bir çocuk eğer 7 yaşında başlıyorsa düşünmeye bu hem erkek hem kız içindir. dolayısyla iki cinste bastırır bu duygularını. sonuç ise cinselliğini yaşayabildiği kadar kendisini özgür hissetmesine neden olur. özgürlüğü önemsiyorsan eğer temel olarak insanı insan yapan cinsel özgürlüğüne ket vurmamalısın ki, o insan bilincinde olsun.

ha bilinçli ve kendisini özgür hisseden bir sevgili mi yoksa şşşş dediğinde oturup özür dilerim aşkım diye yanıtlayacak bir sevgili mi?sadece kendi egolarında mı aramalı insan yoksa bu cevabı...
eğer ilk defa bu konuda koşuşuluyorsa, sevginiz gerçek bir testten geçecek demektir. bakalım gerçekten iddia ettiğiniz kadar seviyor musunuz onu.
yok daha evvelden yalan söylenip bu itiraf olarak geldiyse o zaman bir problem olabilir.
ortada bir ikiyüzlülük hakim...Mesela bir kısım kız, seksi ince hesaplar yaparak alasıyla yaşar ama bekaretini saklar.Noldu şimdi bu kız bakire mi?? Yada bir kısım erkek gidip eşeğe, koyuna yada nefes alan her dişiye tecavüz etmek ister ama iş evlenmeye gelince bekaret arar??? Her iki durumda nasıl bir dürüstlük anlayışı ile izah edilebilir..Biri bana anlatsın..???
Söylemem şu ki, her iki cins içinde namus kavramı iki bacak arasında değil,beyinde başlayıp biter...bitmelidir...
kötü bir an değildir aslında. samimi ve içten söylediyse bir de. bir o kadar da masum...
- aşkım ben bakire değilim.
+ e soyun o zaman.