bugün

hediye almazsanız başınızın çok ağrıyacağı kızdır.
sevgililer günü'nden sonra ilginç bir şekilde trip atabilecek, "sn bni svmiosn artk.s.s" triplerine girebilecek kızdır aynı zamanda. o potansiyel var onda.
Yalan amk.
Suanki ruh halim : yeter ki bi sevgilim olsun hediye mediye istemiyorum.
Sevgililer gününe önem vermeyen kızdır. hakkaten vardır bu kızlar.
lakin erkekler kıymet bilmemektedir. o yüzden kredi kartını yediren sevgililer bu erkeklere müstehaktır, umarım g.tünden de kan alır.
başımın üzerinde yeri olan kızdır.
evlenilecek hatundur, candır.
En berbat yalandir. Sakin inanmayin karsi cinslerim mutlaka hediye alin.
birlikte olduğumuz süre boyunca birbirimize ilk senemizde sevgililer gününde hediye almıştık. ardından bazı 14 şubatlarda buluşmadık bile.

bu tuzağa 1 kez düştük. sizler düşmeyin dostlar. 14 şubat hediye alma günü değildir. sevgilisi olan için her gün sevgililer günüdür. deliye her günün bayram olduğu gibi..
alkışlanası kızdır görsel
samimiyetsizdir. tez günde kurtuluna.
daha öyle kız ya da kadına rastlamadım.
durup dururken söylüyorsa kesinlikle hediyenin en kralını bekleyen kızdır.

lan tamam biz erkekler için saf falan derler de bu kadar da olmayın. bak kadınlar tarafından sınava tabi tutuluyoruz böyle zamanlarda. aldanmayın hemcinslerim.
hediye istemem kredi kartın yeter diyebilecek kızdır.
içinden geliyorsa alırsın, hediyenin makbul olanı budur.. yok mecburiyet diyip alıyorsan , bi sıcak öpücüğe sevinecek sevgilin yoksa yazık Allah yardımcın olsun ne diyim.

Var veya yok diye yorum yapamayacağım kız.
Benim o.

Hediyeye gerek yok..

Teklif ve tek bir taş..
Hediye almamak için söylenen bir laf. (bkz: pintilik cimrilik)
görsel
Nakit kabul eden kızdır.
istemem yan cebime koy diyen kızdır.
ben, ben, yine ben. ne gerek var olm? g*tünüzden element uydurmayın ya. doğumgünümü kutlasın, bayramımı kutlasın, Türkçülük günümü kutlasın. sevgililer günü nedir?
Sözüne güvenipte almazsınız dünyayı dar edecek kızdır.
Pos makinesini cantasinda tasiyordur.
" Aşkım hediye istemem ama ben çok guzel imza atabiliyorum en yakın nikah dairesinde deneyelim istersen "
Biz de boyle koca yurekli kadınlarız.
Kapitalizm dedik, oyun dedik, boşuna para verme aşkım dedik, yhaa bence çok saçma abi dedik...

Çiçek almak kekoluk dedik, aayyy sevgilim bana çiçek almasın dedik, biz o kadar sığ mıyız dedik, çiçek cesedi dedik... dedik de dedik.

E peki ne oldu?

Şahsen ben yine bir çiçeğe düştüm açıkçası.*