bugün

telefondan çaldıran erkek tipidir. yeni tanışılan zamanlarda eğer çaldırıyorsa uzaklaşın!..
etrafında çok erkek arkadaşı olan erkekler de bu kategoriye girebilirler. onlarla sizin hakkınızda konuşur ya da kendince akıl filan alır ya da seninle vakit geçireceğine onlarla vakit geçirir..
konuşkan bir mizaca sahipseniz susan erkektir. insana duvarla konusuyormuş hissini verir.
çok övünen.
çok kalabalık erkek arkadas grubu olan.
yapışkan ve yavşak erkek tipleri.
bunalım takılanlar, kendilerine esrarengizlermiş gibi bir hava katanlar, sorunlu adamlar. bir de cıvık olan adamlar.
dışarıda böyle giyinmeni istemiyorum ama benim yanımda giyebilirsin lafıyla bütün kötü niyetini belli eden erkektir. süratle kaçılır.
sürekli kendini anlatan özgüvensiz erkek tipleridir.
seni anlamayan , derdini anlatmak veya konusmak ıcın aklına ilk gelen isimlerden olmayan ve kendinden sorulmadığı sürece aşırı bahsedenler.
kaba. saygısız. hoşgörüsüz. görgüsüz.
kız arkadaşlarıyla çok yakın olan erkek.
eski sevgilisiyle kanka olan erkekle.
popüler olmaya çalışan insanlar. sizi anında satarlar.
ceplerindeki parayla, altlarındaki arabayla, gezdikleri kızların çokluğuyla övünen erkek tipidir.
Mızmız erkek tipi. Ananne gibi sürekli acıktım, karnım ağrıyo, uykum var, gibi şeylerden sürekli dert yanıp. Kış aylarında tek derdi havanın soğuk olması olan erkektir.
mal mal asılan, ''şu el kol hareketlerini yapma!'' lafından anlamayan, yıl başında içkiyle fotoğraf çekilip bunu gösteriş için facebook a koyan, bu yetmiyormuş gibi sahip olduğu pahalı şeylerle göz boyamaya çalışan maldan uzak durulmalı. He bide arkadaş olmak konusunda fazla ısrarcı oluyorlar. Lan bi siktir git işte ya.
mış gibi yapan erkekler.

kendine güveni varmış gibi, düşünceliymiş gibi, romantikmiş gibi, seni dinliyormuş gibi, iyiymiş gibi davranan erkekler.
gereğinden fazla egoya sahip olan ve bunu kötüye kullanan, saygısız, kültürsüz olduğunun farkında olup bunu düzeltmeye çalışmayan, anlayışsız, empati kuramayan, önyargılı.
boş konuşan, kçı kalkık, karı-kız muhabbetinden başka bi halt bilmeyen, palavracı vs. vs.
çok iyi arkadaş gibi davranıp her an sana sarkabilcek tipdir.
Sivriburun ayakkabısının arkasına basan erkeklerdir.
Kendini marjinal sanan ama hicbir bok olmayan erkek tipidir. Ayni zamanda bu erkekler kendilerini bulunmaz hint kumasida sanirlar, aman aman. Hemen kacmali ve birlikte bulundugunuz sehri terketmelisiniz. *
Hayran gönüllü, bağlama hocası, gitar hocası gibi, genç tecrübesiz erkeklerle, birlikte olunmamaları gerekir.
annesiyle birlikte müge anlı ardından akasya durağı ve haberler yaklaşırken arkak sokaklar izleyen erkeklerdir.
yazılanları okuyunca içerleniyor insan.

tamam diyorum bak burada benden bahsetmemişler, tam bu düşünceyi gülerek onaylayacak iken bir iki entry sonra yanılıyorum. üzüldüm kimse ne arkadaş olmak ister nede sevgili bu halimizle. *
Yılışık tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar