bugün

entry'ler (329)

konusu ilginç filmler

(bkz: repo men) bir gun gercek olabilecegi korkusuyla yasiyorum.

yaran türkçe altyazı çevirileri

+let me see.
-hele bir bakayim.

cinsel seks yaparken memesini dişleten kız

cinsel olmayan seks esnasinda ne yaptigini dusundugum kizdir.
(bkz: cinsel iliskiye cinsel seks diyen yazar)

varis çorabı lobisi

duranadamin arkasinda oldugu iddia edilen lobidir.

gezi parkındaki fuhuş rezaleti

baris dolu bir mesaj icerir savasmayin sevisindir.

duran adam taksim meydanına ayakkabılarıyla girdi

ustelik kadinli erkekli guruplar da onu takip ediyor. belki de isemeli sicmali ayine baslayacaklar yakinda.

duran adamın grup seks yapması

surfboard'da grup seksle yarisacak potansiyeldedir.

dani rodrik in mehmet şimşek e verdiği tarihi ayar

Her mevzuyu isine geldigi gibi aciklayan zihniyet ekonomiyi de isine geldigi gibi yorumlamaya calismistir. ama tabi her zaman bakan simsegin alistigi gibi bir kitle karsisina cikmaz. dani rodrik basarili ve herkesce bilinen bir turk ekonomisttir, bu ayari vermesi elbetteki normaldir ama nerde tuik, nerde MB baskani, nerde ekonomi hocalari? adam gayri safi milli hasila %350 artti diyor bir de utanmadan ben reel bazda kullanmadim diyor, bu yeni degil 2 sene once de ayni seyi soyluyorlardi bunlar.

melih gökçek in zaytung haberini gerçek sanması

Ahlaksiz haber yazisini gorunce "bunlar bizden heralde" diyerek atlayan, atom bombasinin cadirda yapilabilecegini dusunen insandir. simdi de kim uydurdu, uyduran serefsizdir diyor. hukumet sosyal medyaya kisitlama getirirken melih gokcekten baslasa.

erdoğan ın götünün kılı

sidik bok muhabbeti yapan başbakanın seçmeninin kendini göt kılı gibi hissetmesi anormal değildir.
"sen onun tırnağı olamazsın" out
"sen onun götünün kılı olamazsın" in

lys günü taksimi trafige kapatmak

16 haziran 2013 günü gerçekleşen LYS sınavına rağmen taksim olayları nedeniyle taksim trafiğe kapatılmış bugun yani ertesi gün itibariyle yaya trafiğine açılmıştır. insanların madur olması bir yana yaşanan stres cabasıdır. oysaki bir günlüğüne dahi olsa eylemcilere ses çıkarmayıp, polis müdahalesi olmadan sakin bir gün geçirilmesini sağlasalardı, akp mitingini başka bir gün yapsalardı , pazar gününe kadar taksimi temizleyin demek yerine pazardan sonra deseydi ne olurdu? *

polis otobüsünde patlayan gaz bombası

Taksim'de Point Otel önünde bekleyen bir polis otobüsü içerisinde gerçekleşen olaydır. Polislerin dinlendikleri sırada olay gerçekleşmiştir ve nedeni henüz bilinmemektedir.
Gaz bombası bu şişe durduğu gibi durmuyorsa demekki.

gezi parkı olaylarında askerin sessiz kalması

Son 10 yildir akp nin de destegiyle anamizi everdiniz. Yaptigimiz darbelerle 30 yil once yarabbi sukur derken 30 yil sonra hepimiz vatan haini ilan edilirken yaptiginiz tek sey iceri alinan komutanlarin arkasindan kufur etmekti. Oysa 30 yil once yine sizdiniz bizi goklere cikaran. Simdi nah asker! 30 yil sonra bugunkileri de yargilar yada asarsiniz. Siz halksiniz ne ekerseniz onu bicersiniz!
Dediklerini duyar gibiyim.

ayak kokan kız

sidik kokan taksim kadar güzel olamayacak kızdır.

sanırım bize nazar değdi

herkes bir kere nazar suresi okuyup başbakanın yüzüne tükürürse bu nazar ortadan kalkar diyollağ.

gezi parkı sidik kokuyor

başbakanlık da bok kokusundan geçilmiyor. sıçtın makamın içine.

toma nın açılımı

orama toma burama to.
tomak ya da tomamak işte bütün mesele bu.
tayyip olma=toma

gezi parkı na akp bayrağıyla girmek

olayın parti meselesi olmadığını gösterir orada bir çok siyasi görüşten insan olduğu muhakkaktır. tükürdüğünü yalamamak için hala şakşakçılık yapan yalakalardan daha yürekli olduğu kesindir.

başbakan ın müslümanlığı

kimsenin kimsenin dinini, müslümanlığını yargılamaya hakkı olmadığını düşündürse de, basbakanın onlar cehenneme gidecek bunlar bilmem nereye gidecek sözlerini hatırlatır. belki ben karar verecek kadar yetkin görmüyorum kendimi ama kendisi başbakan olduğu için ve hatta arkasında zorla evde tuttuğunu iddia ettiği kitlesi oldugu için milleti cehenneme cennete göndermeye yetkin görüyor. benim arkamda yalnızca yastıgım var hocam ben sırtımı ona yaslarım.

chapulling

amerikada dil eğitimi almam nedeniyle bulunduğum okuldakı amerikalı hocama öğrettiğim yaratıcılık abidesi zeka urunu.