bugün

yıllarca besleyip büyüttüğü karizmasının derin bir çizik alacağı saldırıdır.
her şey çok ani olur anlayamazsınız anlam vermezsiniz: (bkz: korkma ısırmaz diyen köpek sahibinin yanılması)
hele ''aşkım sen korkma geç arkama bakayım, ben korkmam yeaa'' dediğin an köpekler saldırdıysa ve sen topukladıysan sevgilinin arkadaşlarına anlatacağı on numara bir olay çıkarmış olduğun andır.iyi gülmeler.
erkeğin "anağısikim" diye tepki vermesi ve depara kalkması muhtemel durum.
gündüz gündüz köpek bıçaklamaktır.
Sevgilinizi siper edin kalkan gibi kullanın onu köpekle verdiğiniz mücadeleden sağ kurtulursa o artık pişmiştir gidin evlenin.
sevgiliden hızlı kosuyorsan sıkıntı olmayacak durumdur.
Orospu çocuğu iseniz size o an gösteren vaka.

Saldırabilir, hayvanla hayvan olmaya gerek yoktur, insan gibi davranarak durumdan gayet memnun ayrılabilirsiniz.
kıza hava atmak için zavallı köpeğe ne yaptın ulan?
hayatımda iki kere başıma geldi. ikisinde de erkekliğe bok sürdürdük.

ilki daha 18 yaşındayım. kızla ilk zamanlarımız. böyle Bahçeli evin önünden geçerken içinden tellere bi köpek yapıştı. böyle bir havlama yok amk. ben de Çit tarafındayım ama bi anda kızı Çit tarafına çekip kendimi yol tarafına attım. o heyecanla orayı geçtikten sonra eve gidene kadar kız ağzıma sıçtı. abi benim köpek fobim var. Bunu kimseye anlatamıyorum. iste ayıyla güreşeyim ama bana havlayan köpek deme. başının çaresine bak arkadaş.

ikinci daha beter oldu. Büyükada yız. iskeleden inince sol tarafa plaja doğru giderken villaların arasında iki kişinin anca sığabildiği dar bi patika yol var. sağ ve sol taraf bahçe duvarları olduğu için iki taraf da Sarmaşık dolu. yolda hafif bi sağa doğru dönüş var. Biz o dönüşü bi döndük karşımızda tasmasız rottweiler yolun ortasında oturuyor. kafayı hafif yamulttu bizi kesiyor. lan ne arkada ne önde kaçacak yer yok. aramızda 50 m yok bile. duvarlar Sarmaşık çıkamazsın. 3 saniyede bütün kaçış yollarını düşündüm. akabindeki diyalog;

+ben
-kız

+(kızın arkasına geçip omuzlarından tutarak) abii abiiiiii.

sahibi çıktı bi yerden -gelin gelin bir şey yapmaz- dedi ama yok.

+abi kız korkuyor da.
-(arkasını dönüp bana sinirli sinirli bakarak) ben mi korkuyorum şimdi?
+ya dur be.

herif köpeği bahçeye aldı.

-sana inanamıyorum ya. resmen köpeğin önüne beni Attın.
+lan nolmuş attıysam ya.
-ya ısırsaydı?
+ısırsın nolacak?
-beni niye ısırıyor?
+lan beni niye ısırsın amk?

erkeğim diye bu kadar yüklenilmez ki. arkadaŞ o gün 3 tane Magnum ısmarlamama rağmen alamadım gönlünü. haklı ama napim fobi amk.