bugün

cinsellik dusunmuyorsa ılıktır. (bkz: ılık)
Baska hicbir sey cinsellik gibi butunlestiren, baglayan bu olayi gozardi etmez herhalde.
Kesinlikle düğmedir.
düşünemiyordum evet.

öyle bir sevgiydi bizimki.
cinsellik onun için 2. veya 3.plandadır. ama her zaman aklının bir köşesinde vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=uIw24g6mPpU
01:52
(bkz: insan insanı siker mi)
Hemen bir melek ayağına yatmalar. Yok ben düşünemezdimler falan. Yapmayın hepimiz insanız.
Anormal bir erkektir.
Dostum bu bence cinselliği senin kötü, yapılmaması gereken bi şeymiş gibi algılamandan kaynaklı olabilir. Çünkü Küfürler, tehditler, aşağılamalar genelde cinsellik üzerinden yapılıyor. Bakış açını değiştirmen gerek yoksa sen düşünmezsen düşünen biri çıkacaktır.
Bana lazımdır, bilen tanıyan varsa tanıştırabilir.
Sigmund freud a göre sorunlu erkektir. iyi bir ilişki yaşanmaz. Bırakın aşık olduğu kadını normalde bike düşünmezse o erkek ile ilgili sorun var demektir.
Erkek kafası ile düşününce kadınlara nazaran bir erkek pekela sevmediği bi daha hiç görmeyeceği bi kadın ile ilişkiye girebilir. Bu erkek ahlakında ve ataerkil bir toplumda çok sıradan bir durum.

bu şekilde davranabilen bi adam sevdiği kıza dokunmayı, sevdiği kızı tatmin etmeyi neden istemez ve düşünmez ?

burada mevzu tam olarak dini ve toplumsal realite. yoksa adam sevdiği ile çok rahat ilişkiye girer.
çok saf seven erkektir. Lakin aynı kadının uzaktan bakıp ta iç geçiren tipi gibidir, karşı taraf onu sevdiğini kolay kolay anlayamaz. Bu yüzden bu 2 tip genelde hep boşa sever, böyle sevgilerin sonu ne yazıkki genellikle hayalkırıklığıdır.
Başkası düşünür onun yerine.. Anca kaybetmeyim diyedir ve düşünsede belli etmiyordur yoksa her erkek sevdiği kızla farklı farklı pozisyonlar düşünür.
ilginç canlıdır.

amacı doğru zamanı beklemekse bunun için erteliyorsa bu isteğini problem yok ve saygı duyulmalıdır ama cinsel çekim yaşamadığı için düşünmüyorsa ayrılık gerektiren ilişkinin içindedir.

oldu da cinsel çekim yaşamadığı biriyle evlenen biri de olursa cinsiyet farketmeden derhal iyi bir boşanma avukatı araştırmasına başlayabilir.
var mı öyle erkek dedirten erkektir.
yalandır. hayatımda daha görmedim öyle bir arkadaşım olmadı. öyleyim diyenlerde yalancının önde gidenidir.
Yalan söylediğimi söyleyen herkese küfrettim bugüne kadar . Sana muhatap olamayacağım
Ollley be erkegidir.
(bkz: bağlaç olan -de nin ayrı yazılması gerektiği)
anormaldir. cinsellik doğanın kanunudur neden düşünmesin ? Hormonel bir çekim var ortada.
naif, kibar, sevecen ve saygılı erkektir..

babet çorabı giymekle beraber jelibon da sevmektedir..
sınırı aşmayacak şekilde olduğu sürece düşünülür.
Açık ve net ibne olan erkektir. Pardon erkek dedim.
sakat kafadır.