bugün

sözlerinden en acıklısı : sevmedin beni n'apayım.
çabaların, bekleyişin, umutların sonunda hayal kırıklığına uğramış, bu durumu ve kendi halini kabullenmek suretiyle bağrına taş basarak kalbindeki ağırlığın varlığını da inkar etmeksizin defolup giden aşığın yaşadığı ızdırabı anlatan; durduk yerde adamın amına koyan şarkılar kategorisinde yer alan; sözleriyle ayrı melodisiyle ayrı acıtan; sevmeyene, istemeyene beni sev demek yerine çekip gidenlerin parçasıdır.
--spoiler--
"Hayaline alışırım gerçeğin üzüyorsa"
--spoiler--
bundan az zaman önce "n'olur sev beni, diyebiliyormuş insan" diyen bir insanı dinledikçe mahveden şarkı.
sevme hiç diyemem...
seni sevemeyen o insana dinlettirebileceğin en güzel şarkılardan biridir. sanki her tümcesi mesaj havasındadır.
çok güzel bir şarkı ya.
hüzünü birden çöktürür üstüne.
yeşilçam klasiği olabilecek bir şarkıdır. gülşah tütüncü'nün klibi de zaten onu andırıyor.
http://www.facebook.com/v...14303381955467&ref=mf
ne güzel bir şarkıymış bu. ilk kez bugün dinledim. dinleye dinleye bokunu çıkartırım bugün kesin. her zaman ki gibi..
Her şeyi açıklayan durumdur. bu durumda olanlar için; konuşmanıza gerek yok, çalsın bi yerde siz susun.
(bkz: sevme diyemem)
sev de diyemem, sevme de.
baksın gözlerin bana
parlasın diyemem ya kısmına bittiğim emre altuğ şarkısıdır.
" sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?" gerçeğini bir kez daha suratıma tokat gibi çarpmış şarkıdır. enfestir.

sen de sev diyemem ya...
içimi yakan, kavuran, çaresizliğimi açık açık yüzüme vuran şarkıdır. ama verdiği acı tatlıdır o ayrı.
şu video eşliğinde dinlenilmesi halinde, alıp uzaklara götürme ihtimali kat kat artan muhteşem eserdir.

http://www.facebook.com/h...130574084413&comments
emre altuğun yaptığı en iyi işlerdendir. vapurda dinlenmesi gerekir, denizin ortasında.

herkesin bi dengi var
ben seninki değilmişim
baksın gözlerin bana
parlasın diyemem ya
emre altuğ'un en güzel şarkılarından biridir.

Sevmedin beni ne yapayım
Zorla sev diyemem ya
Ben sana çok aşıktım
Sen de ol diyemem ya

Herkesin bir dengi var
Ben seninki değilmişim
Baksın gözlerin bana
Parlasın diyemem ya

Ben böyle geldim
Böyle gideceğim
Aynı şeyleri söyleyeceğim
Binip yalnızlar vapuruna