bugün

eski raven woods vokalisti aybars altay'ın yeni grubu.
yeni çıkacak olan albümlerinin kayıtları bitmiştir efenim. değişik endüstriyel/death metal karışık bir sound'ları var. ayrıca aybars'ın gittiği heryere taşıdığı mercan dede'de konuk sanatçı olarak yer alıcak albümde.
ankara dan endüstriyel death metal grubu. son albümlerini sitelerinden ücretsiz yayınlamaktadırlar. türk piyasasına yabancı kalmamak adına indirin derim.

http://www.sethect.net/
iki gündür albümlerini aralıksız dinlediğim, şüphesiz türkiye standartlarının çok çok üstünde olan ankaralı gruptur.
umarım bu kötü piyasada harcanıp gitmezler. avrupada olsaydı bu grup birkaç sene sonra herkes türkiyeye gelsin diye ağzı açık beklerdi. fazla diyecek birşey bulamıyorum umarım hak ettikleri yerlere gelirler.
for seven years adlı parçalarını da gün yüzüne çıkararak yıkıma devam etmiş, quo vadis'in türkiye turnesinde birlikte sahne almış, kadrosunda aybars altay, çağlar yürüt gibi önemli şahısları bulunduran industrial altyapılı grup. albumleri myspace adreslerınden ındırılebılır
şahane grup. sanırım izmir/dungeon bar'a geldiğinde quo vadis'i ezmiş. ben öyle duydum.