bir erkek ismi.lider, baskan anlamlarina gelmektedir.ser arapcadan gelir, bas demektir kan da bildigin kandir.baskan olur yine bildigin.mukemmel insan olur bu serkan'lar ekseriyetle..
70li yıllarda çok populer olan ve bunu 80li yıllarada taşıyan erkek ismi. aynı zamanda kanlı baş anlamınada gelir.
Baskan anlaminin yani sira cehennemin 7. kati manasina gelen erkek ismidir. Bu anlamini da ilginc buldugumdan kendi adim olmasiyla ovunmekteyimdir. genelde girisken, hareketli, eglenceli, uyumlu, etrafina nese sacan insanlardir serkanlar. (bkz: kendim) * *
cehennemin 7.katinda cennetin oldugunu dusunduren erkek ismi. ayrica tarafimdan yeryuzunde yalniz bi tane oldugu dusunulen ve bir ikincisinin hayatimda asla yer alamayacagi yegane isimdir, isim sahibi benim icin asktir nefestir yasam ve olumdur.
rodeo mustafanın asıl adıdır.
ankaragücünün yakışıklı kalecisidir.. ayrıca piyasada bol miktarda serkan vardır genelde kara gözlü, kalın kaşlı, gür saçlı kişilerdir..
(bkz: adaş)
(bkz: serkan25mist) *
(bkz: nakres) *
çok güzel ve erkeklere çok yakışan bir isimdir. ama hecelerin yerini değiştirince moral bozmuştur.
Neye göre cehennemin 7. katmanıdır manasını verildiğini anlamadığım, bu satırların da sahibi olduğu erkek ismi. Cehennemin 7. katmanı için (bkz: haviye).
tiki kız söylemiyle (bkz: sarkan).
(bkz: sercan)
SERKAN Türkiye'de en çok kullanılan 27. isim (... 25. deniz, 26. serdar, 27. serkan, 28. gökhan, 29. özgür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 223 kişiden birinin adı SERKAN ve ismin yaygınlık oranı binde 4.48.

SERKAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 19:43 itibariyle yaklaşık 322,219 kişinin isminin SERKAN olduğu ve SERKAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 5325 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERKAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERKAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERKAN Türkiye'nin en yaygın 27. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 27. ad ise Lynn ismi. SERKAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 25. Andrew 26. Daniel 27. Lynn 28. Kenneth 29. Allen isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com dan alınmıştır.
bir erkek ismi olmaktadır. ülkemizde de sıkça kullanılır bu isim.
(bkz: serkan ların genelde kısa boylu olması)
Gerçekten bu ismin sahipleri kendilerinden münhasır insanlardır ve bir çok ortak özellikleri vardır.
önder lider anlamındaki erkek ismi.ayrıca biricik dostum.candır kendisi...
başkan anlamına gelen erkek ismi.ayrıca bir tanecik arkadaşım kardeşim.gece üçte beşte mesaj atmaya çekinmeyen cevap atınca da deli gibi şaşıran adam.ayrıca akıl mantık insanı..
korlerulkesindeaynasatanadam-o yanımda olunca *onu daha çok özlüyorum.
serkan-sen de onun yanında ol.****
is my girl
http://inciswf.com/1308746402.swf
Muhtemelen buraya yeni kaydolmuş, namı diğer çaylaktır, ismi hakkındaki isabetli yorumlara duygulanan, isabetsizlere ise agzıyla gülmeyi bırakıp, bitarafıyla kıs kıs gülen, olası balık burcu erkeği. Duygusal, uçuk, sevimli ama anlaşılmaz tiptir...
baş kan, soylu kan anlamına gelen bir erkek ismi.

asil kan da denilebilir.
ingilizceye çevrilerek nick olarak kullanılabilir; nobleblood.

ayrıca almancı bir piçin alay konusu olmuştur.

(bkz: serkan is my girl)
dünyanın en tatlı ismi. bir de serkan is my girl diye az dalga geçmemiştik zamanında.

allah benim tepemden baktı işte böyle.
iyi adamlardır kendimden biliyorum *