bugün

seri eksi oy veren ibneye layık olduğu şekilde davranmak ve onu kendi silahıyla vurmaktır.
(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
seri eksi oy veren ibneye seri eksi oy vererek ibneleşmektir. seri eksi oy vermeyi ibneleşme olarak tanımlarsak, seri eksi oy veren ibneye seri eksi oy vermek , seri eksi oy veren ibneye seri eksi oy vereni de seri eksi oy veren ibne yapar.
(bkz: birinci uludağ ibnelik şenlikleri)
kim olduğunu bilsek dükkan senin denilecek durum. ama bilemiyoruz. ah bir elime geçirsem it i. daha entryi "ekle" demeden, herif iş başında bekliyo elinde buton şerefsiz. (a ibneydi di mi, e şerefi zaten olmaz!)
(bkz: seovi ile seovi olmak)
(bkz: çocukla çocuklaşmak)
ibneliktir..
seni ısıran köpeği ısırmak için harekete geçmeye benzer. bu da pek mantıklı olmayan bir davranıştır. seri eksi veren organını aldırsa daha iyi olur. kendisi de kurtulur. biz de böyle kısmi cinayet azmettiricisi olmaktan kurtuluruz.
bu bünyelerin işleri güçleri yoktur efendim. adam sırf eksi haldedir.
ibneliğe atılan ilk adımdır.
(bkz: ibneye koyim sana bişi olmasın)
(bkz: get up stand up don t give up the fight!)**
amaç ne mına koyim karma puanını takanmı var lan diye bi söyleme sebep olur. burdan seri eksi oy veren ipneye sesleniyorum; aslanım uğraşma karma puanı sikimde değil. boşuna yorma kendini.
gereksiz eylemdir.
kendini böyle rahatlat hissediyorsa devam etsin. her eksi oy 30 saniye demek olduğuna göre ben de bu kadar önemsendiğimi görerek egomu tatmin ederim efendim.
not: sıkıldı galiba...
Revadır abi. Denk getirdiğin yerde pompalayacaksın.

(bkz: ölüsünü dirisini)
(bkz: her gün birisini)
(bkz: bir gün hepsini)

Edit: Trollerin zoruna gitmiş olsa gerek.
(bkz: seni bulacam oglıımmmmm)
çok korkuyorum o bizi burdada bulacak.
(bkz: erkeksen çık karşıma)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar