bugün

bonkör yazarların yapacağı eylemdir.an itibariyle yaptığım iştir. birden soldan başlığı görünce ''noluyo lan'' dedirtmiştir.

edit: bana taş atana ben gül atmaya devam edeceğim bunu neden eksilediler anlamadım.
şu güne kadar denk gelmediğim bünyedir.

(bkz: gözlerim hep seni arıyor neredesin sen)
her gün bir entry seçerek 2-3 dakika boyunca gerçekleştirdiğim işlem.
güzel bir eylem. sol tarafta akıp giden başlıklara takılmadan önce bir şükela yapıp, sonra karşımıza çıkan bir yazarın tüm entrylerine bakıyoruz. beğendiklerimize de basıyoruz gülücüğü.
(bkz: seni tanımayan birini mutlu etme yolu)
ben yapıyorum arada. sizde yapın. güzel oluyo. valla bak.

düzeltme: eksiye boğmayın beni şimdi.
yazar arkadaşlarım mutlu olacaksa seve seve yapacağım eylem. bi mesajınıza bakar.
Sadece bilgi ağırlıklı entrylere uyguladığım işlemdir. Emeğe saygı bir nevi.
Sizin o bir tarafınızdan uydurduğunuz saçmasapan, destansı yazılara anlam veremiyor, saygı duymuyor ve seri artı oylamıyorum.
Yapılan pek çok olumlu entry'in aksine , yazarların görüşlerinin önemsenmediğini göstermenin bir yöntemidir. Sonuçta artı veya eksi oy vermek girilen entry'in beğenilme yada beğenilmeme durumunu yantısır yazar. Ama seri oy çakmak, boş bir iş olduğu gibi yazarın okuyucular üzerindeki etkisini anlamayı önlüyor bir manada.
bir zamanlar moda olan eylem. Şimdilerde kimsenin yaptığı yok.
Kanadından bir tüy koparıp ateşe verip cehenneme göndermek istediğim melektir. Böyle melek mi olur arkadaşım.
mutlu bir gün belirtisidir ki şu an yapıyorum.
şu sıralar sıkça yapılandır, herkes tarafından..
Ulu puanımı bir anda 2 kat arttıran şeydir.
kimin yaptığını bilmediğim hede. mümkünse artılamasın seri bir şekilde okunmamak da iyi değil.

--spoiler--
her kimsen artılama artık ulan! Çok ayar oldum yeminle.
--spoiler--
(bkz: sevaptır)
bilgi veren, beğendiğim, nesnellik kokan bütün entrylere yaptığım eylem. oylama kültürü gelişsin şu sözlükte.
birazdan yapmayı düşündüğüm eylemdir. taliplisi varsa mesaj atsın.
Geceleri yaptığım hede. Zaten sözlük boş.
niye evladım manyak mısın?

bir insan tibb'in 1 ay önce yazdığı entry'i nasıl ve neden hatırlar amk?

nasıl bir yaşam tarzıdır bu???
bunu yapanlar genellikle ya sağlam yavşak oluyor, ya da isim yapmaya çalışıyor.