bugün

http://webtv.hurriyet.com...urtce-sarki-soylemis.aspx

(bkz: magazin gazetecileri derneği)

(bkz: ahmet kaya)

(bkz: çatal fırlatmak)
para herşeyi yaptırır detirtebilecek bir durumdur.
meşhur olmak için her bir boku yediğinin göstergesi şarkıdır.
"asla türk halkına şerefsiz lafını kullanmadım. ben sadece beni kürt kimliğimden dolayı linç etmek isteyen namussuzlara, haysiyetsizlere burda bir kere daha şerefsiz diyorum. ben o medyanın üzerimde oynadığı oyunun farkındayım, bunlar soğuk savaş stratejileri. ben onların oyununu bozarım, daha önce de bozdum, yine de bozacağım.."

bozamamıştır ahmet kaya, sürgünde canından olmuştur. gün gelmiş, devran dönmüştür. linç güruhundan serdar, zamanında ahmet kaya'ya sırtını dönen ibo'nun şovunda şemmamme eşliğinde halay çekmiş, şimdi de zamanında linç güruhuna fotomontajlarıyla destek veren hürriyet aracılığıyla bu ses kaydı ortaya çıkmıştır.

(bkz: bu ne yaman çelişki anne)
(bkz: peki ahmet kaya neden öldü)
serdar ortaç'ın beş para etmez bir adam olduğunun kanıtıdır. benim gözümde en az 'vallahi apoyu özledik' diyen ahmet kaya kadar küçük, alçaktır.
seni içine atacağım poşete yazık mı diyordu neydi. ona benzer bir şeydi en azından. aynen öyle. seni içine atacağım poşete yazık.
(bkz: bayburt bayburt olalı böyle zulüm görmedi)
(bkz: so what)
(bkz: serdar ortaçla ulu sözlük)
Ahmet Kaya bu günleri göremedi. üzdüler, kırdılar, öldürdüler.. vatanını dar ettiler. Şimdilerde birileri hükümete yaranmak için ne yapacaklarını şaşırıyorlar. o gün, o onuncu yıl marşını alkışlayanlar şimdilerde kürtçe şarkı söylüyor. düzen adamı ne demekmiş genç yaşımda anlıyorum bir bir..
(bkz: yok artık ali sami)
salak mı desem ne desem bilemedim... ahmet kaya nın ödül aldığı gece, ahmet kaya nın başarısını hazmedememiş ve adama saldırmıştı... derdi kürtçe kaset yapacak olması değilmiş resmen kıskanmış... bu yaptığından bu anlaşılıyor.. (bkz: çakma milliyetçi)
(bkz: dötü yere yakın olandan kaç)
tükürdüğünü yaladığının ibaresidir bu şarkı. belki de pişmanlığı ve vicdan azabı dile gelmiştir bu şarkıyla.
adam popüler şarkıcı. o dönem ne popülerse onu yapacak onu söyleyecek tabi. o dönem ülkede atatürk milliyetçiliği revaçtaydı. çıktı 10. yıl marşını söyledi. şimdiyse hey dılo dılo bilmem ne diye türkü popülerse onu da söyler.

zamanında kürt asıllı ibrahim tatlıses, mahsun kırmızıgül siper olsalardı o çatalları atabilirler miydi?

şimdi ortalık güllük gülistanlık şemmammeleri söylersin tabi. o şemmammeler ahmet kayaya siper olmayan orada bulunup hiçbir şey yapmayan kürt asıllılara girsin...
şaka mı bu?

edit: ha ha ha.. çok komik olmuş..