bugün

entry'ler (498)

aşk bitince ayrılamamak

(bkz: sevgiliye ayrılmak istiyorum diyememek)

inci sözlük e girememek

soru: yazarların üyelikleri neden silinir?
cevap: sözlük formati'nı tam olarak kavrayamadıysanız üyeliğiniz silinir. birden fazla sözlük hesabına sahip olmanız da bütün hesaplarınızın silinmesine sebep olur. çaylak olma sebepleri üyeliğin silinmesi için de geçerlidir. yapılan hatanın derecesine göre çaylak olmadan doğrudan üyeliğiniz silinebilir.

dişlerini fırçalamayan erkek bozuntuları

diş fırçalama ile mi yakışıklı olucam? yada kızları öpücem? sorularını akıla getirir.**

türkiye nin en iyi meyvelerini yabancıların yemesi

para var huzur var adam isterse çekirdeksiz karpuz yer.

kars ilinde erzurumspor atkısı ile gezmek

erzurumda karsspor atkısı ile gezmekten daha kolayıdır yapılabilitesi vardır.

liselilere ayrı bir sözlük oluşturmak

liselinin aklına gelen sözlük fikridir. ulu sözlüğün for lise olanı var haberin yok mu? söyleyelim zall'a oraya alsınlar seni.

gazi mahallesinde üç ccc hilalle gezmek

ankara gazi mahallesinde gezilerse el üstünde tutulacaktır. bütün gazi mahalleleri aynı değildir.

zall başlıklardan başlık parası alacak dedikodusu

giydiğiniz entarilerede para alcakmış diye devam eder bu iğrenç şakacı espriler.

sözlükteki sapıkların gerçekten çok sapık olması

gerçekten çok sapık oldugunu nasıl anladın? sorusunu getirir akıllara.

kalede kaleci var diye şut çekmeyecek miyiz

pislik bir önermedir. sevgilisi olan kıza hatuna, nişanlısı olan insana nasıl yavşanmaktadır. yarın bir gün sizin hatuna ben yavşasam nasıl olur sorusu aklınıza mı gelmemektedir.

klitorisin dilimizdeki yeri

cümle içinde kullanılırsa, biz dün klitoris oynadık.

justin bieber le aynı dünyada yaşamak

sende araba al seninle de el ele gezsin dedirtir bunlar adama.

futbol taraftarlığı saçmalıktır

senin sözlüğe entry girmen ne kadar saçmalıksa futbolda o kadar saçmalıktır. girdin entarini okudu beğenildi. bişeyler de paylaştın. eeeee para yada herhangi birşey kazandın mı? yok. dünyada bizi temsil ettin mi? cık.

drogba nın beşiktaş a transfer olması

asparagas olabilecek haberdir. hani nerde o gündem. bir link alabilirmiyiz ?

edit: o eksi veren keko bende beşiktaşlıyım fakat senin gibi hayallerde değilim. bir link verde okuyalım haberi.

kadınların dışarıya çıkması yasaklanmalıdır

kaale bile alınmayacak önermedir. bu zihniyetdeki insanlar kendine güvenemeyen ezik zavallı mahluklardır. kadınlar dışarı çıkarsa nolur ? bunların karıları anaları bacıları dışarı çıkarsa birşey olur. neden mi dışardaki hiçbirşeyi görmemişlerdir. görünce saldırırlar. ama bu ahlaksız herifler karılarını eve kapatıp dışardaki bayanları hayvan gibi süzerler. sapık tabiri bu hayvanlar sayesinde kullanılmaktadır. ağzıma bozarak konuşuyorum ama kusura bakmayın böyle herifler elindekini tatmin edemedikleri için dışarı çıksın gözleri görsün istemezler.

muhteşem üçlüler

mazhar-fuat - özkan.

112233

yasemininkolyesi'nin hoşgeldin dediği yazardır.

ali şen in genç bir bayanın sırtını yağlaması

yağlayan ben olmadığıma göre beni ilgilendirmeyen yağlamadır.

ömer üründül ün savaş muhabiri olması

+ böyle saldırmaya devam ederlerse savaşı kaybedebilirler.
- neden sayın üründül
+ erdoğancım kollektif bir strateji izlemezlerse. sonuç belli.
-bir bomba daha geldi ömer abi.
+ e tabii belliydi.

1 3 2 7yi hızlıca söylemek

tekerlemedir sanırsam.
adam liseli beyler dağılın diyesim geldi.