bugün

yaslı olduğu zamanlarda yanındaki eski sscb cumhuriyetlerinden ya da rusya'dan geldikleri belli olan ablaların sayısı 2'ye inerken, keyfi yerinde ise sayı 8-10 bareminde gezinmektedir.
içinde ukte kalmış eski sevgilisine nispet yapması. evet tüm mesele buymuş.
özenti sebebidir.
para nelere kadir dedirtir.
kizlara acimayi gerektirir.
dünyada her erkeğe 3 kız düşüyormuş. hakkımı yiyenin...
bir anlaşmanın ürünüdür. mankenlik ajanslarıyla anlaşıp hem kendisi yalnız görünmüyor hem de kızlar ufaktan ekrana çıkıyor.
kumarda kazanmak için atla gel şaban daki niyazi nin taktiğini uygulaması muhtemeldir. belki şansı öyle tutuyordur.
(bkz: şiki şiki nazlı haydi haydi nazlı)
(bkz: bangbus)
(bkz: ben bu gecelerin adamıyım)
züğürdün çenesini yorar.
(bkz: harem)
biz erkekler tarafından aşırı kıskanılan durumdur.
serdar ortaç kafasında biri olmaktansa o kızları hiç görmemeyi tercih eden pek çok insan vardır.
endüstri meslek lisesinde 200 adama 1 kız düştüğü yıllarda okumuş bir bireyin para+şöhret bulduktan sonra işin bokunu çıkartması olayıdır.
(bkz: çocukluğuna inelim)
ibneliğin üstünü örtme Çabası.
minibüsün içinde yaşanılanların merak edilmesidir. seyyar kerhane gibi bir şey olsa gerek.
(bkz: minibüs kız)
erkeklerimiz tarafından deliler gibi kıskanılan olaydır.
bu adamın aşırı bi parası olmasaydı bile gene aynı kızlarla takılabileceğini iddia ediyorum. çünkü serdar ortaç'ta ses var, çok belli bir karizması var ve kimse itiraz etmesin ama yakışıklı da bir insan.
bu başlığı açan ve kıskançlıktan kuduran yazarlar, serdar ortaç gibi olabilmek için nelerini vermezdi merak ediyorum.
Para bolluğu sonrası gerçekleşir. Serdar Ortaç'ın bir ortamdaki 20 kadından hangisinin güzel olduğunu saniyeler içinde anlama yeteneği, mimiksiz yüzü ile kadınlardan güzel olanlara yaklaşma taktiği vardır. Hızlı bir şekilde kadının üzerindeki aksesuarlara dokunarak, zaman zaman okşayarak hiç konuşmadan hadi bize gidelim, neler neler yapacağız seninle anlatışı vardır. Bunların sonucunda paranın kokusunu almış kız arkadaşlarını arabanın içine doldurur ve benden de güzeli yok oh olsun şarkıları yapar.
para var huzur var göstergesi.
kıskanmıyorum diyen ağır gaydir.
(bkz: uluslararası ilişkiler)
kızların ne kadar paracı olduğunun kanıtıdır.
serdar ortaça bakıcak kadar düşmuşler.