bugün

hulya avsar'ın soyledigi tek dogru duzgun sarkidir. sozleri suat suna'ya aittir.

"sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor
günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor
yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor
vurdun gittin insafsız hiç mi için yanmıyor." şeklinde sözlere sahiptir.
tanju çolak için yazdırdığı söylenir.

"vurdun gittin insafsız hiç mi için yanmıyor"
hülya avşarın söylemiş olduğu şarkı.

geceler karanlik kabuslar üzerimde
yine dertlerimle ben başbaşayim
gözlerin cagirmiyor
sözlerin avutmuyor
kadere küsmüs gönlüm yapayanlizsin
söyle bana sensizlik
neden bu kadar zor
günlerim çekilmiyor
yasamak çok zor
senle dolu günlerimi kalbime gömdüm
içimde kalan sevgi seni düslüyor
sensiz kaldim inan ki dünyama gün dogmuyor
günahim neydi tanrim
hasretin çekilmiyor
yüzünü görmeden acilarim tükenmiyor
vurdun gittin insafsiz
hiç mi için
yanmiyor..
sensizdeki sen değerli bir insansa geçmiş olsun denilecek durumdur.
(bkz: yalnizlik senfonisi)
dünyasına güneş doğmayanların şarkılarından biridir.
hülya avşar'ın kişiye özel albümünde yeni versiyonu yayınlanan şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=7u3ihkM9d9U

Geceler karanlık
Kabuslar üzerimde
Yine dertlerimle ben başbaşayım
Gözlerin çağırmıyor
Sözlerin avutmuyor
Kadere küsmüş gönlüm yapayanlızım
Söyle bana sensizlik
neden bu kadar zor
Günlerim çekilmiyor
Yaşamak çok zor
Senle dolu günlerimi kalbime gömdüm
içimde kalan sevgi
Seni düşlüyor
Sensiz kaldım
inanki dünyama gün doğmuyor
Günahım neydi Tanrım
Hasretin çekilmiyor
Yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor
Vurdun gittin insafsız
Hiç mi için yanmıyor...
hülya avşar'ın şarkısı olduğuna inanamadığım; son derece güzel, duygusal parça. hülya avşar'dan nefret eden biri olarak ne zaman bir yerlerde duysam dilime dolanır bu şarkı. klibi de ayrı güzeldir.
hülya avşarın en sevdiğim şarkısı.***
söz-müziği suat suna'ya ait şarkı.
herşeyi anladım(söz ve müzik) ama klibine bir anlam veremediğim hülya avşarın hayatımda bıraktığı tek iz. sevmediğim bir kadın sadece şu şarkı için dinliyorum.

klibi neden öyle? kızla filan oyunlar oynuyor bir bok yaptığı yok? kızı filan vardı da öldü mü? noldu olm? neden bana bir şey söylemediniz lan??
küçüklüğümden hatırladığım klibinde hülya avşar ile küçük bir kızın oynadığı bende iz bırakmış, herşeyiyle *mükemmel bir şarkıdır. belki de türk pop müziğinin gelmiş geçmiş en iyi şarkılarından birisidir.
sevgilimden ayrıldığımda sık dinlediğim hoş bir şarkıydı şimdi kayboldular
hem sevgilim hem şarkı.
ergenken sıkça dinlediğim şarkı. ağlardım bile.
huzur veren hüzünlü şarkıların başında gelir. şarkıyı söyleyenin hülya avşar olduğu konusunda şüphelerim yok değil. çünkü ses hakikaten güzel.
suat suna gerçekten çok iyi. hülya hanımda iyi yorumlamış fakat ses bayağı bir abartılı olmuş.
hülya avşarın söylerken içine sezen aksu kaçan şarkıdır. öyle güzel yorumlamıştır.
ben ikinci ya da üçüncü sınıftayken piyasaya çıkan, benden on yaş büyük kuzenimin odasında dinleyip gizli gizli ağladığı şarkı. ne kadar zor bir çocukluk geçirmişim varın siz düşünün.

sonra ben de liseli oldum tabi. şimdi 'pop dinlemiyoruz yeaa' yapıyoruz ama o zamanlar dokunuyordu. az liselinin aşk acısına tercüman olmamıştır zamanında.* 'vurdun gittin insafsız' derken insanın içine bir şey vuruyordu sanki.
Bir zamanların güzide şarkısı..
hülya avşar'a değil suat suna'ya ait şarkıdır. zaten hülya avşar'dan böyle bir şarkı beklemek çok mantıksızdır.
suat suna'dan dinlendiğinde gerçekten insanın tüylerini diken diken edebilen şarkı. ayrıca hülya avşar'ın kişiliğine yakışmadan seslendirdiği şarkıdır.
suat suna şarkısı.
ilkogretim 2. sinifta, muzik dersinde sinifin ortasinda soyledigim sarkidir.

o kadae igrenctir ki sesim tarifi yok. ama cesurmusum en azindan.
çok harika değil mi ya.bu sıralar slow takılıyorum baya beğendim.
Klibinde hülya Avşar in kime söylediği belli olmayan şarkı. Çocuğa mi söylüyor çocuk özlemimi duyuyor yoksa onu terk eden sevgilisine mi soyluyo belli değil.

Hülya Avşar a tulum giymek yakışıyomus ama. Güzelliğinin zirvesindeymis bu şarkıda.
güncel Önemli Başlıklar