bugün

Artık sevgili olmayacak kişidir.
saçmalamak bıktım demenin falan filancasıdır.
Sıçtıgını sıvamaktır.
"sevgili" sıfatının yapıştırıldığı saçma bir ilişkinin daha göstergesi olan sevgilidir,olayı çözmeye başlamıştır.
alismistir, kudurmuştan beterdir, ama ne yapsindir sorun onda değil onu buna alistirandadir.
Gösterdiğin ilgi yaşattıkların vs hoşuma gidiyor ancak fiziksel olarak seni beğenmiyorum demek isteyen sevgilidir.
sms alışkanlığından bir yenisini bulana dek vazgeçmek istemeyen sevgilidir. tez el yol verile, sakın acımayın ski tutarsınız.
"Benim aşkla sevgiyle işim yok. Unumu eledim eleğimi astım. Sadece beni koruyup kollayabilecek sahip çıkacak güvenli bir liman arıyodum onu da sende buldum" demiştir aslında
"sen benim egomu tatmin ediyorsun ve seni kullanıyorum haberin olsun" demek isteyen sevgilidir. tabiki koşarak uzaklaşın.
seni seviyorum ama seni sevmeyi eskisi kadar sevmiyorum dese belki yenilir yutulur ama bu şekilde yemeyeceğinden tokada varana kadar yiyebilir.
alnından öpülesi sevgilidir hele bu sevgili bi amsa...açık sözlülüğünden ötürü tebrik edilmeli eğer birlikte düzenli pompa seansları düzenlemiyosanız kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilenmelidir.....
huzur buluyordur karşısındakinde. çok daha önemli bir şey.
beni postalada yedekteki sevgilimle rahat rahat sevişelim demek isteyen kızdır.
artik seni sevgilim degil arkadasim olarak goruyorum dozu astin diyen sevgilidir.
sevgilinin ne anlama geldiğini, mantığını kavrayamamış sevgilidir.
ölsün o sevgili..
Bende seninle mutsuzum ama seviyorum deyip ters kose yapilacak kisidir.
Kesinlikle mutlu deildir, sevmiyosa da hoscakal demenin zamani coktan gelip gecmis, uzatmalari oynuyosun. Zor olsada birak gitsin, sevmeyen insanin verdigi aciyi kimse vermez.
bir tür "maddiyat olarak iyisin fakat tipim değilsin" deme şekli.