bugün

bir erkeğin önüne gelen kıza söylediği palavradır.
bir erkeğin her kıza söylemediği cümle.
ciddi bi şekilde söyleyip sonunu getiren cinslerin olmasına lakin genelde hedefi 12 den vurmak için edilecek lafların en büyüdüğür...ama işe yaramışlığı vardır..
bir erkeğin her kıza söylemesi gereken cümle.
söyleyiniz efenim korkak alıştırmayınız kendinizi.
Kızların aldanmaması gereken cümle, "yüzüğü takmadan kafaya takma" *
Kilit cümledir. Genellikle kızlar yalan olduğunu anlar ancak karşı koyamazlar.

Nefsi mudafa: "Genellikle" sözcüğü özellikle vurgulanmaktadır.

(bkz: işi garantiye almak)
sanki benden öncekine 'seninle dalga geçiyorum' demiştin de.
+ seninle ciddi düşünüyorum banu.
- aaa cidden mi??
+ evet. ama çiğdem'le tam bir yavşak oluyorum. hiç ciddi düşünemiyorum...
- ee yani?
+ yani o daha iyi gibi sanki, gülüyoruz falan... netice itibariyle ayrılalım diycektim ben, ondan açtım konuyu.
- ...
bir bayan söyleyince altında bit yeniği aranması, hatta pire için yorganın yakılmasını gerektiren cümle. niye özellikle belirtmeye gerek duysun ki? hehe, biraz ortalık karışsın.
eğer bir erkek tarafından söylendiyse içinde hiçbir duygu barındırmayan sadece karşısındaki kızın ona güvenmesini istediği için söylenen ve şüpheyle yaklaşılması gereken cümle.
ileride kısmetlerini engellemek istemiyorum da diyebilecek kişi.
(bkz: 250 gr)

tüm duyguların, tüm ciddi düşünmelerin hedefi.
elli tane kamille nasıl ve nerede birleştiği ve birşeyler yaşadığı belli olmayan * , çarmıha gerseniz söylemeyecek oldukları* sırlarıyla dolu , verme özürlü türk kızlarına hal yol vermek için söylenmesi gereken söz.
yazarların klasik koşullandığını görünce deli olmama neden olan yargıdır. genellemeye karşı biri olarak yazar arkadaşlar gereksiz heriflerle beraber olunca neden tüm erkekler kötü olur onu anlayamıyorum.
en azından türk erkeğiyle özdeş söz. Türk kızıyla niye değil? Sahi lan bana bir tane hayatınızı adamak istediğiniz adama söylediğiniz samimi sözünüz varsa söyleyin bileyim ama yok mateessüf. Onu da biz kurup koyuyoruz dudağınıza, siz de ses çıkarıyorsunuz o kadar. Of ne cavladım be, yeter amk papaz olcam kızla yoksa!
"Ama ben senle eğlenmek istiyorum, sonrada topuklayıp kaçmak istiyorum çok komiksin" denmesi gereken bir durum.
bir erkeğin her kıza kolay kolay söylemediği sözdür.
biz erkek taifesinin en büyük ve sık kullandığı yalandır. hemcinsim bundan daha yaratıcı yalan yaratamayacak kadar aptalken karşı cinsin bu yalana her defasında inanacak kadar aptal olması en büyük şansımız. sonra kızımız bu hatayı ansıl yaptım diye dellenip dururken erkek nasıl ballandıra ballandıra eski sevgilisini becerdiğini anlatır durur. testesteron dünyasına hoş geldiniz kızlar.
karşındaki insanla taşak geçmediğini ifade eden cümle. ancak sorarlar adama zaten olması gereken o değil mi diye, bir nevi ters psikoloji yapmış oluyorsun. insan bunu duyunca direk "hassiktir yalan mı söylüyor lan" diye işkilleniveriyor.

ilişkiler ciddiyetlerinin yaşla ilişkisi üzerine bir yazı da burada, takatiniz varsa bi bakın derim.

http://beautymaykill.blog...ni-kacrms-degilsiniz.html
Kesinlikle inanmadığım cümledir.
seninle evlenmeyi düşünüyorum. şaka maka değil ha dedirten düşünme'nin davranışa geçiş aşamasıdır.