bugün

bir sinan özen parçası olduğu kanısındayım
iç anadolu bölgesinde ağzını yediğim diye bir deyimin olduğunu düşünürsek, iç anadoluluların pek de garipsemeyeceği sinan özen şarkısıdır.
ispanyolca versiyonu da vardır;
quiero comer tus labios
(bkz: yamyamlık belirtileri)
(bkz: abaza şarkı sozleri)
sinin ığzınııı yiring benn şeklinde söylenmesi durumunda ortamdan kaçılması gereken şarkıdır.
(bkz: Zıkkım ye)
(bkz: kurabiye adam)
- kiz ne güzel seysin sen, senin agzini yerim ben.

+ sen gitte yarak obama`nin agzini ye.
sinan özen'in seslendirdiği "ağzını yerim" şarkısındaki eğlenceli söz öbeği. sinan'ın ses tonu bir inip bir çıkar şarkı boyunca. klibindeki hatun da allahı var güzeldi yani. sözleri:

bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan
tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan
sensiz geçen günlerime yanarım
boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan

senin ağzını yerim ben
bu zamana kadar nerelerdeydin sen
kimse inkar etmesin güzel gördüm demesin
seni görmeden
bir kişinin sevdiği şekilde ya da çıkarları doğrultusunda konuşulduğunda karşılık olarak alınabilecek cümle.
sinek vızıltısı sesli birinin "siniiiiin ığzınııııııııı yirim ben , bu zımına kadar nirilerdiydin sieeeeen" şeklinde söylediği sıkıcı şarkı.
efsane sinan özen parçası.
(bkz: senin dudakların şarap gibi ve ben sarhoş olmak istiyorum.) W. Shakespeare

(bkz: senin ağzını yerim ben) Sinan Özen.
soner sarıkabadayının kliblerinde sürekli ağza zoomlanarak verilmek istenen mesajdır . * *
sevginin ve aşkın en dolaysız ve yalın biçimde ifade edildiği şarkıdır. Bir yandan da akşam eve geç kalan eşe söylenebilecek söz de olabilir. Senin ağzını sikerim ben bu zamana kadar nerelerdeydin lan sen.
sözü ve müziğiyle bir şaheser. bu yapıtın ardından daha hala ısrarla beste yapılmaya, şarkı sözü yazılmaya çalışılması enteresan.
üzerine tanımam
sinan özen şarkısıdır. Quiero comer tus labios adında bir ispanyolca versiyonu vardır. vay aq prodüksiyona bak demek gelir insanın içinden.
sinan özen'in benliğimize işleyen şarkısı. evet.
hannibal dizisinin, yerli versiyonuna jenerik müziği yapılası şarkı.
--spoiler--
Bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan
Tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan
Sensiz geçen günlerime yanarım yanarım
Boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan

Senin ağzını yerim ben
Bu zaman kadar nerelerdeydin sen
Kimse inkar etmesin
Güzel gördüm demesin, seni görmeden
--spoiler--
bir zamanların sinan özen şarkısı. adam yapmış.
bu zamana kadar nerelerdeydin sen? diye devam eden bir sinan özen şarkısı.
ne şarkıydı be. evet.
Shakespeare'in "senin dudaklarin sarap ve ben sarhos olmak istiyorum" sozune sinan ozen tarafindan atilmis bir disstir.
güncel Önemli Başlıklar