bugün

aklını sevgi ölçütüyle bozmuş kadındır. Uzaklaşmak gerekir.
ebeninki kadar denilesi kadındır.
yarram kadar denildiğin de küsüp ayrılmaları olasıdır, oysa bilmelidirler ki erkeklik organımız bizim can damarımızdır.
halbuki ona ne kadar değer verdiğimizi bir bilseler.
(bkz: bi siktir git dedirten kız lafları)
- beni seviyor musun?
+ evet
- ne kadar?
+ bi saniye
- ....
+ bak bu kadar
- iğrençsin rüknettincan
çk denilmesi gereken hatırı sayılı kişidir.
o harfi bilerek yazılmamıştır. zira aradaki o ları dolduracak kadar nefesim yok dersiniz olur biter.
bu kadar diyerek üstüne nah hareketini şlak diye yapıştırabileceğiniz kadın.
hemen ayrılınması gerekli olan fakat tek tabanca dolanmaktan iyidir deyip idare edilen, beyinciği beyninden büyük, dişi olgudur.
önemli olanın boyutunun değil işlevinin olduğunun hatırlatılması gereken kadın tipidir.
kendini kandırmaya meyilli hatun modelidir..
-beni ne kadar seviyorsuuun aşkitooom
-çok!
-gerçekten mieee?
-hıı, evet.
bu diyalog olurken hatun kişisi zorla sorup, zorla söylettiği 'seni çok seviyorum!' cümlesiyle mutlu olup hayaller kurarken, er kişi aynı anda yolda yürümekte olan mini etekli başka bir hatunu kesiyor veya akşamki maçın sonucunun kaç kaç biteceğini düşünüyor olabilir. ilişkiler sonlandığında kadın 'ama beni çok seviyordu hani! pislik.. beni nasıl aldattı!! ühüü!' formatında sürünürken, er kişi yine benzer şeyler düşünmektedir 'off, şu hatun da erik gibiymiş, kütür kütür.. akşamki maçta nolur lan acaba.. nerde izlicez, dur şu ahmet ibnesini bi arıım!'
antipatik kadındır. neden herzaman erkekler kadınlara onları nekadar çok sevdiklerini kanıtlamak zorundalar? neden kadın soğuk davrandığı zaman hep haklı bir mazereti var da erkek soğuk davranırsa hep aldatan kişi oluyor? kadın sevgisi kelimelere dökemeyebilir çünkü onun hassas ve yıpranmış bir kalbi mevcut fakat konu erkeğe gelince erkek hep o kadını çok sevmek zorunda kalp kırıklığı mümkün değil çünkü kalp kırıklığı varsa eski sevgilisini unutamamış demektir.

eğer sende bütün bunların saçmalığına inanıyorsa, yeter artık diyorsan, yapman gereken şey basit.
hemen telefonu kaldır ve o kızı ara, ve ona şunu söyle;

(bkz: bsg)

emin olun ki dışarda çok fazla kız ve erkek var. 6 milyar insan içerisinde size uygun biri kesinlikle var ve sizi bekliyor. basit olaylarla canınızı sıkmayın ve hayatınızdan gün çalmayın. o günler geri gelmiyor malesef.
alacağı cevapla hiçbir zaman yetinmeyecek kadındır;
- seni seviyorum.
- ne kadar?
- senin beni sevdiğin kadar! *
(bkz: bir ağırlık birimi olarak gevur ölüsü)