bugün

iş yerinde hoşlandığım kıza açıldıktan sonra, bana söylediği söz.
'seninle aynı duyguları paylaşmıyorum'un kibarca söylenişidir.
"bidaha asla bu konulara girme, seninle olmaz tipsizsin." demenin kısa yoludur.
Hiçbir şey bu cümleyi duymak kadar koymaz insana, en yakın arkadaşınızla bile çıksa sevdiğiniz kişi bu cümleyi duymadıysanız daha umut var demektir.
Tabi bu cevabı aldıysanız üstüne gitmemek lazım.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakacağız)
'geç bunları anam babam geç bunları' şarkısını hatırlatan cümledir.
kardeşim kelimesinin çikin veya tipsiz kelimesini kamuflaj ettiği cümledir.
(bkz: acımasız gerçekler)
tipim değilsin, bi tarafıma kaş göz çizsem senden daha güzel olur.. demenin kibar versiyonu.
dalgalandımda duruldum şarkısının anlam kazandıgı andır. (bkz:Aşık gibi sevmesen
Kardeş gibi sev beni )
(bkz: dünya ahiret bacımsın).
kimi zaman "çirkinsin" demenin kibar yoludur.
seni arkadaş gibi görüyorum un bir üst levelidir. düsmanımın basına gelmesin dedirten.
bazen gerçekten kardeş gibi görmekten gelir, art niyet aramamak gerekir..
sizden hoşlandığını düşündüğünüz biri vardır. fakat siz onu gerçekten kardeşiniz gibi görürsünüz ve ona karşı kurduğunuz cümlelere çok dikkat edersiniz. ama ona, onu kardeşiniz gibi gördüğünüzü söylemessiniz. bazen cümlelerinizin sonuna 'canım' eklenir ama bu onu gerçekten kardeşiniz gibi sevdiğinizdendir. ama o yanlış anlamışmıdır acaba diye çok korkarsınız. ve sonunda beklenen olur. birgün size o kelimeyi söyler seni kardeşim gibi görüyorum. o an ona sarılmak istersiniz. 'bir daha söyle' edasıyla..
seni fuck buddy'm olarak görüyorum değildir.
Nasıl olur böyle birşey dedirtebilecek sözdür. Ben yaşamadım. Ama bel ki yaşayan yazarlar da vardır.
görsel
(bkz: sizi amirim olarak görüyorum)
kardesin nasil goruyor diye sordurtan soylem.
Üşüyorum ödünç ver ellerini üşüyorum üstüme ser yüreğini şarkısı tam ona göredir.
Noktalama işareti nedir, nasıl kullanılır.
arada cinsel gerilimi sağlarsanız kurtulabileceğiniz bir durum.
Sen onu bi geçicen ...

Sen onu bi geç önce...

görsel
Bu cümle birçok flortun evrilmesine izin vermeyendir.ne kadar erken dile getirilir ise o kadar hayal kırıklığının boyutunu etkileyecektir.