bugün

nasıl olsa geberecem, neden acele edeyim.
Hayat biz olmasak da devam eder, fakat ömrümüz bizim hikayemizin kameraya kaydıdır. Gördüklerimiz, duyduklarımız ve hissettiklerimiz ömrümüzü oluşturan temel parçalardır.

Biz doğmadan önce yaşananlar bizi es geçmiştir, yaşansalar bile bizi etkilememişlerdir. Ne olursa olsun yaşamak, sevinmek, üzülmek, aşık olmak, kalbinin birileri veya bir şeyler için atması bizi düşündürür. Aldığımız tek bir nefes bile boşluk fikrinden daha iyi hissettirir.

Hepimize umut veren, tecrübe ettiğimiz veya tecrübe etmeyi istediğimiz hayallerimiz ne kadar kötü şeyler yaşarsak yaşayalım bizi hayata bağlar. intihar düşüncesi anlık veya belirli süreci kapsayan bir süreçtir. Umutlarını hatırlayan hiçbir insan hayatına kolay kolay son veremez. Çünkü bizim gözümüzden kaydedilen ömrümüzdür bizi biz yapan, o kamera kapandığı vakit bizim hikayemiz de bitmiş olur.
Hayatın her şeye rağmen güzel yanlarının bulunması.
yaptıklarımın cezasını çekmeliyim. bütün hatalarımla yüzleşmeliyim. huzur içinde ölmemesi gereken bir insanım.
kolayca kaçıp gidemem.
inancım, allah korkusu.

zira, en büyük günahların başında gelir ve öte tarafı komple bok etme riski büyüktür.
etrafta bu kadar güzel kadın bende de bu libido varken ne intiharı? henüz orgazmlarım bitmedi benim...
o hakkı kendim de bulamamak.
herkesin intihar etmek gibi bir fikrinin olması ve gerekçelerini sunması.

a dostlar bu neyin kafası.
intihar etmek haramdı, biz de intizar dinledik.

Ööeeh.
Acele etmenin alemi Yok bi kere geliyoruz. Hatasıyla yanlışıyla yaşa gitsin. Koca kainatta bir toplu iğne kadar bile değiliz. Salla gitsin.
Sevdiklerimin üzülecek olmasına dayanamamak .
çok çişim var.
intihar haramdı, biz de yüzümüzü astık- oooo face of face 15 yaş ergen aforizmaları.

şaka mısınız lan siz, alıkoyan neymiş insanı fiilden hiçbir şey alıkoymaz, intihar etmeyi istiyorsa zaten kimse durduramaz he etmiyor şov yapıyorsa gelip buraya yok cesaretim yok hayat yok o bu diyorsa onların zaten intiharla uzaktan yakından alakası yok boş lakırdı onların ki.

su içmek istediğinde ne yapıyorsun, kalkıp alıyor ve içiyorsun, işte istemek budur, intihar edip ölenlerde gerçekten intiharı isteyen kişilerdir, gerisi böyle mal sürüsü fiyasko laflar işte.
umutlarım, hayallerim, ahiret hayatı ve annem...
Yetiştirmem gereken projeler var. Yoksa biliyorsun, çekinmem hiç.
hikayenin nasıl bittiğini görmek istiyorum.
. Çünkü tıp okuyor um zaten. intihar haramdı biz de tıp ı seçtik...
. Çünkü tıp okuyor um zaten. intihar haramdı biz de tıp ı seçtik...
valla ben siz yaşıyorsunuz, ayıp olmasın diye yaşıyorum. toplu intihar etkinliği varsa katılırım.
Bir gün, bir gün iyilik ve güzelliğin dünyaya hakim olacağı düşüncesi.
tek bir hak neden yok yere harcansın ki? boka batsam da gittiği yere kadar yaşayacam.

belirli amaçlarım var. öyle ahım şahım şeyler değil ama mümkün olduğunca uğraşıyoruz işte. zor olan keyifli olan şeyleri yaparken bir yandan da geleceği düşünerek bazı keyiflerden fedakarlık etmen. mesela ev arlırız araba alırız yarın öbürgün evlilik olur tak ıparası düğün parası derken borca batmayalım diye harcamayıp para biriktirmek. günümü gün edip harcayabilirim. kira derdim filan da yok ama neden bir tane daha olmasın ki?

hah sigara,alkol içmemek de geleceğe bir yatırım ama orada nefsime hakim olamıyorum. sonra arkadaşların ailen hep bu tarafta. sevdiğin kadın buralarda. gidersem o yanlış tarafta olacak. sonra işin yoksa gebersin diye bekle.
inancım.
Geride bırakacakların ailen sevgilin arkadaşların belki de evcil hayvanın. Sonra devam ediyorsun işte yaşamaya.
her şeyin gelip geçici olması. her şeyin acısı geliyor geçiyor. ne kadar düşersen düş gene bir şekilde kalkıyorsun ayağa.
annem, din, babam.

edit: sıralamayı değiştirdim.
güncel Önemli Başlıklar