bugün

aklını yapboz'la meşgul edeceğine, sevmenin ne demek olduğunu öğrenmesi ve hissetmesi gereken er kişidir.
nihahaha üstünede bozduğum diğer 3ünü kuma getireceğim, cümlesi üzerine enteresanlaşacak durum *
(bkz: boz ayı)
Manik depresif er kişi sözü de olabilir. Allah bilir aşkına karşılık bulamadığı kız, sırf kendisiyle evlenmek zorunda kalsın diye yapmıştır.
genelde ,saftirik kızları kendisi ile yatmaya devam ettirmek isteyen er kişinin kurduğu cümle.
bozduğu şeyin arkasında duran erkektir. aynı erkek küçükken: (bkz: bunu ben bozdum bu benim oyuncağım), gençlik yıllarında: (bkz: kanka bu çakmağı bozdum ben benim artık bu) şeklinde beyanatlarda da bulunmuştur.
(bkz: bağ bozumu)*
(bkz: sen beni bozdun benle sen evleneceksin diyen kız)

edit: adam açmış yahu * (bkz: beni sen bozdun sen evleneceksin diyen kız)
kızın yaşanan olaydan duyabileceği pişmanlığa binaen durumu ailesine söylememesi için kendisine kaçacak kadar zaman ayırabilmek için sarf ettiği cümle de olabilir. kızın bu söze karşı, buna sadece sen mi karar veriyorsun demesi ile kızın da erkeği bozması ile durum 1-1 olabilir.
kafayı bozmuş erkektir. acilen kulağına olanla ölene çare bulunmaz sözü fısıldanmalıdır.
bozmak?!?!
beyni bozuk yaratıklar tarafından kadınları aşağılamak için seçilmiş son kelime grubu.
(bkz: çılgınsın men)
kızda farkında olmadan da olsa bir rahatlığı sağlayan erkektir. nasıl olsa sonuna kadar bırakamaz beni diye düşünür kız ve bu noktadan erkeğin pişmanlığı kızınkinden daha ağır basmaya başlar.
Rolleri şaşırmış insan tipidir. iş görüşmesinden sonra "ben sizi arayacağım" diyen arkadaşlar aynı kişi olabilirler.
ruh hastası ezik insandır. sanki karşısındaki eşyadır da parasını verdim artık benimdir gibi davranır.
gittigi yere kadar idare etmek için kullandıkları tabirdir.
Kızın daha önceki erkek arkadaşımla bir çok kez ters ilişki yaşadım demesiyle, erkeğin "hönk" durumuna gelmesi muhtemeldir.
Daha önce üc bes kisiye daha ayni cümleleri kurmus insanlarin verdigi vaat.
Evlenmek için daha iyi bir sebep bulması gereken erkektir.
ters psikoloji yapan akıllı erkektir.
ilk ben gördüm benimdir mantığının aynısıdır.
süt mü lan kızlar yoğurt mu ki bozulsun! abi çok saçmalıyorsunuz en önemli olgudur dil, dilimize sahip çıkalım saçma sapan anlamlar yüklemeyelim...

bozuk kelimesini kullanırken annen bacın ya da sevgilin duyuyor mu acaba seni korkak hergele.

kızlarımıza gereken değeri verelim arkadaşlar onlarla konuşurken dilimize dikkat edelim.
beni sen bozmadın murat bozdu cevabını alarak şok olacak erkektir.