bugün

Seni arkadaş olarak görüyorumun asıl anlatılmak istenendir.

Bence artık sende herkes gibisin.
meali şöyledir:
sen bu arizona kertenkelesi tipinle benim gibi iki adet bak birde değil iki adet memesi olan seksi erkeklerin peşinden süründüğü bi kıza sahip olup oramı buramı avuçlayabileceğini mi sanıyorsun. kitap okumazsın, paran yok, tipin yok, konuşmayı bilmiyorsun bu ne cürret. dua et iyi kalpli bir insanım seni kırmadan siktirliyorum bir daha konuyu açma nokta.
dengim değilsin.
Dünyada son kalan erkek sen olsan yine de senle olmaz.

Bu anlamlara gelir.
i won't give a fuck to you niggah. tam olarak budur.
Seninle sırf "çirkinlere acıyor da yanında tutuyor." desinler diye arkadaşlık kurdum. iki güldük eğlendik hemen yürüyorsun. Çok ayıp. Haddini bil. Zaten şu hayattaki sıralamam annem-babam, sevgilim, köpeğim, sen. Hiyerarşiye uy lütfendir.
ne yakışıklısın, ne de paran veya spor otomobilin var. zenci bile değilsin.
Sen aslında bir malsın. Seni direk reddedemiyorum demektir.
ulan sanki bu cümle sadece kızlara aitmiş gibi yazmış herkes hadi oradan diyorum hadi oradan, çirkin kıllı bakımsız duba gibi kızsın denmek isteniyordur.
tipsizsin demektir. bunun ötes, berisi olamaz. aksini iddia eden de tipsizdir.
Komiksin ama çirkinsin diyor işte.
kişiden kişiye göre değişir. bazen gerçekten arkadaş olarak kalmak istersin. bazen de tipini beğenmeyip böyle söylersin.
seninle tavla oynamak istiyorum ama gece eve geldiğimde çoraplarını çıkarmana katlanamam demektir.
seninle sinemaya gidelim ama sabah uyandığımda yüzünü görmeye katlanamam demektir.
gülelim eğlenelim ama seninle sevişirken midem bulanabilir demektir. zorlamayınız.
Kibarca benden sana fayda yok demektir. Bos yere ugrasma en azindan arkadasligimiz bozulmasin anlamina gelir.
Elimi sallasam senden 50 tane bulurum olabilir mi?
Sen beni güldürüyosun muhabbetin de güzel o yüzden seni sadece arkadaş olarak görüyorum ama beni ağlatacak mutsuz edecek biriyle sevgili olucam dır.
"seni çekici bulmuyorum, yani beni azdıramıyorsun" kısa ve net mealidir.
görsel

Acı ama gerçek.
üç ihtimal vardır;
ya tipi değilsinizdir, kırmak istemiyordur.
Ya çantada kekliksinizdir, köşede bekleyin istiyordur.
ya da gerçekten iyi bir arkadaşsınızdır. arkadaşlığın sevgililikten daha güzel olduğunu bilip, ilişkiyi bozmak istemiyordur.
(bkz: siktir git burdan)
(bkz: tipini sikiyim)
(bkz: sana mı kaldım amk)
birinden biri işte, seç.
Sana karşı duygusal bir şey hissetmiyorum, seviyorum ama öyle değil.

Basit aslında anlamak için tekrar tekrar okuyun.
daha iyisini düşlüyorum bu değil istediğim demektir.
şöyle gec bakayim dukkanin onunu kapatma.
Tipim değilsin yahu. Yoksa ne arkadaşı ne kankası dinlemem yani ama değilsin.
Aslında anlamı çok daha vahimdir.
"Hiç konuşmasak, birbirimizi görmesek bile umrum değilsin, arkadaş çevrem içinde bile yer alabilecek durumda değilsin ama ne yazık ki medeniyet diye bir şey var ve ben sana insancıl bir şekilde davranmak zorundayım. biraz da vicdanım zorluyor ve kendimi suçlu hissedip sana açıklama yapıyorum ama başımdan siktirip gitsen de ben de rol yapmayı kesip rahatlasam."
yan cebimde dur.