bugün

"tıpkı benim geçenlerde yaptığım gibi değil mi tatlım!" tarzında bir cevapla aciz bir pozisyona düşürülmesi gereken kız.
tamam insanların bazı yetenekleri vardır ama her yetenek de söylenmez. her şey marifet değildir...
olur olmaz kıskançlıklarla ilişkiyi piç eden sevgilisine uyarı mahiyetinde söylüyorsa bunu, haklıdır. çünkü aldatmak isteyen insan aldatır ve ruhumuz bile duymaz.
(bkz: kül yutmam deyip boyunda mangalla gezmek)
(bkz: kaşınıyorum beni toprağa gönder mesajı)
sen uslu durup kimseye yavşamazsan ben de uslu olurum demek istemektedir.
aldatmanın karşısındakine zarar vereceğini düşünen kızdır. her seferinde kendinden bir parça daha alacağını bilmez...

hırsızlık bir ekmekle, fahişelik bir öpücükle başlar...
- seni aldatırım ruhun bile duymaz.
+ seni bi skerim, yer gök inler.
seni aldatırım ruhun bile duymaz diyen kız hiçbirşey yapamayan ve yapamayacak olan aptal kızdır. böyle bir cümle sarfetmekten kaçınan, ilişki stratejisini aşkın akışına bırakan kız da akıllı kızdır, kazanandır.
o zaman ben seni bırakıyorum, git birini bul, onu aldat ruhu duymasın diye cevap verilesi ve terkedilesi insan.
bunun başka bir versiyonu da var kadın kocasına diyor ki donumu sana indirtir başkasına verir donumu yine sana çektiririm diyor...ve olaylar gelişiyor;

-kocacım ellerim hamurlu ama çok sıkıştım şu donumu indirir misin?

karısının sözünü unutan adam gayet sakin bir şekilde istenileni yapar.

kadın yarım saat sonra saçı başı dağılmış bir şekilde tv izleyen kocasına gelir ve:

-kocacım bileğimi burktum donumu çeker misin der.

karısının sözünü hala hatırlamayan adam yine kendisinden istenileni yapar.kadın bir kahkaha patlatır ve :

-sana demedim mi donumu sana indirtir, işimi başksıyla görür, donumu sana çektirim diye!

çok mantıklı bir hikaye değil tabi ama bunu kafasına koymuş bir kadın eğer isterse bunu beklediğinizden çok daha acı bir şekilde yaşatabilir ve eğer isterse bunu kendisi söyleyerek öldürücü darbeyi indirebilir.

bu cümle ise ya aldatılan bir kadının ağzından dökülür ya da ona asla güvenmediğinizi bilen bir kadının ağzından başka bir ihtimalse bunu yaptıktan sonra size söylüyor olmasıdır.zira kadınlar şeytandır öyle değil mi?
ya aldatmış kızdır ya da kıtır atıyordur yemeyiniz.
"sevgili" olmanın, ilişkinin mantığını kavrayamamış, böyle salak salak taktiklere prim vererek kıymete bineceğini falan zannediyordur bu kızcağız. kim bilir, belki de bu taktiği o okuduğu aptal dergilerden falan öğrenmiştir. he bir de kendisi "seni seviyorum" cümlesini de sarfetmiştir utanmadan.

"seni aldatırım, ruhun bile duymaz"
iyi de çocuğum, onun zaten ruhu duymaz, normal.
bugün x'lerde kalıcam dersin, gider y'nin koynuna girersin. bu kadar basit. bu adam google earth mü, nostradamus mu sanki, her yediğin halttan haberi olacak?

sen onun sevgilisiysen, böyle bir şeyi -aldatmak- zaten yapamıyor olman lazım. onun ruhunun duymasına gerek yok. böyle bir şeyi senin ruhunun duymasının yeterli olması lazım.

bir de, ruhu duysa n'apıcak adam? önüne geçip "beni aldatmana izin vermicem!" mi diyecek, sevgilisini, onu aldatmaması için zincire mi vuracak yani ne?

hem insan sevgilisine, sevgilisi onu 24 saat gözetliyor, dizginliyor, aldatma fırsatı vermiyor diye sadık kalmaz. böyle olduğu için sadık kalan varsa da, o zaten gitsin ölsün.
ayağını denk al uyarısıdır.
tiz zamanda er kişinin bu kız kişisi ile ayrılması gerekir.
-seni aldatırım, ruhun duymaz.
+geç kaldın. ben seni aldattım bile. sen uyu. hey babam hey.
-asdklş.
sevgilisini tehdit eden kızdır. aldatmaz.
" ee eline ne geçicek? " denilesi salak kızdır.
tecrübeyle sabit mi? sorusunun sorulması gereken kızdır.
sanki sen duydunda mına koyim. tereciye tere satma kızım diyerek baskın çıkılması gereken andır.
aşırı kıskanç sevgilisi olan bir kızın da sarfedebileceği cümledir. şöyle ki : kime gidiyorsun, kimlerle görüşeceksin,erkekten arkadaş olmaz ,otur oturduğun yerde şeklinde cümleler kullanan sevgiliye " bana güvenmelisin ,istersem seni aldatırım ruhun bile duymaz" diyen kızdır . burada önemli olan kelime istersemdir yanlış anlaşılmasın.
yalan söyleyen kızdır. zordur vesselam, diyelim ki aldattı bunu hissettirir kendi yolunu yapar ve uzaklaşır. hiç gerek yoktur kızı bırakmaya, cümleyi işittiğinizde aslında demek ister ki 'beni sahiplen'
Kesinlikle terkedilmesi gereken altı üstü 250 grlık bez parçasına sahip olduğunu unutan acınası,dikkate bile alınmaması gereken;yolda görüldüğünde selam verilmemesi gereken bir oluşum.
üzerinden geçilesi motordur.
dürüst kızdır.

aldatırken yakalanan kızların sayısına bakın anlarsınız.

ne o?

erkekler istediği haltı yerken kızlar oturuyor mu sanıyordunuz?*
hiçbir söz söylemeden terk edilesi, acı çektirilesi hatundur. kesinlikle affedilmemesi gerekendir. her ne amaçla veya yanılgıyla söylemiş olduğu önemli değil.