bugün

- seni yaptığım günü bile hatırlıyorum.
sorduk mu?
kim olursan ol şu an tek başınasın ve biz 4 kişiyiz cevabını zevkle yapıştıracağımız götoğlanı.
+ sen benim kim olduğumu biliyor musun lan?
- adını söyle bakayım, bi google'a sorayım. *
havalimanında kendisini de diğer yolcular gibi arayan havalimanı polisine "beni nasıl ararsın, sen benim kim olduğumu biliyor musun?" diye soran tuğba özay a verilmesi gereken en güzel cevap şudur mesela: evet biliyorum, şeysiniz, hani nasıl derler, hımm. neyse edepsizleşmeyim.
+ sen benim kim olduğumu biliyor musun lan?
- öğrenmeyerek bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. (bkz: kimsin lan sen)
bu seni sikmemi engelleyemez yeğen.
tamam belki yanında olamadım ama oğlumu nerde olsa tanırım.
- sen benim kim olduğumu biliyor musun ?
- evet , sen başta bir parça meniden yaratılmış
ne kadar şık giyinirsen giyin yine de karnında devamlı bir kürek bok olan
ve sonunda da toprak olup cesedi kurtçuklar tarafından kemirilecek birisin.
bunun "sen benim kim oldugumu biliyor musun?" degilde "sen kemal abimi tanıyor musun?" versiyonu saglamdır..
adamın ehliyeti ve bilimum belgeleri eksiktir..kafası da epey kıyaktır.. tabi polis tarafından cevrilen bu abimiz.. polisin ucuk bi ceza yazması sonucu "sen benim kemal abimi tanıyor musun?" sorusunu sormaya yoneltmistir.. poliste "yerim senin kemal abini" gibisinden laflarla cevap vermiştir. ayyaş abimiz cebinden bi 20'lik cıkartıp kemal abisi'nin resmini göstermiştir...polisin aynı 20liklerden 5 tane daha istemesi akabinde "cebimizde albüm taşımıyoz ya anasını satiim" cevabıyla yarmıstırr..yarmıstırrr.. ve yarmıstırr..
+sen benim kim olduğumu biliyor musun?
-hayır! ama ne olduğunu biliyorum...
çok rahat ağzını burnunu kırabileceğim birisin.
anlamadım sürtükçe bilmiyorum . de geç ...
yoo, ne gerek var öğrenmeme, çok bilmek istesem araştırır öğrenirdim zaten, elbet ünün bi şekilde yayılmıştır.
Ben cevap veremiyorum. Diyemezsin ki kardeşim bak! ben bu kadar zamandır televizyonda program yaparım. Ne bakanlar ne milletvekilleri ne taşşak sahibi insanlarla neleri konuştum. Ne ödüller aldım. 3 dil bilirim. Sen şimdi böyle söylüyorsun ama, Sınıfsız amaçsız bir yabancılaşma içindesin. Suçlu sen değilsin. Sikine taşşağına hakim olamayan baban.
evet "muzooo"
bilmiyorum. kim olduğunu bilecek kadar değerli değilsin ,gerek duymuyorum yani dostum.*
-sen benim kim olduğumu biliyor musun?
+ne biliyim. am mısın göt müsün?
-ikisi de değilim.
+valla mı...
- sen benim kim olduğumu biliyor musun?
- ben seni dün kalede gördüm ya, içiyordun hani yanında iki çirkin vardı.
- sınırlarını zorla rowan bulabilirsin.
- benim üst komşu, ahmet abi...
- başlatma komşuna söyle kimim ben?
- the deamon??
Bilsek ne olacak icadın nedir napıyon sen ?
peri padişahının oğlu musun? hayırdır!
http://www.youtube.com/watch?v=VF294fBHMpU

(bkz: pardon)
anan zaaaaaaaa.
+sen benim kim olduğumu biliyor musun?
- uffff.. bnne be slk. s.s.
+ sen benim kim olduğumu biliyor musun?
- la demediğine göre angaralı değilsin orası bi kesin de...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar