bugün

Yaşı 19-20 civarı olan fakat akıl yaşı 13-17 arasında gezinen ergen diyebileceğimiz birey.
Belirli süre zarfında takip edildiğinde daha da çok geri talipçiye ulaşacağınız kişidir.
twitter'ın bug'ını bulan ergen.

beyaz show'a çıkmış diyüler. bir de kitap çıkarmış diyüler. şahsen twitter mwitter zikimde olmadığı için bu ergenin varlığından az önce haberim oldu. zannedersem "#orospuçocuklarıtakipleşiyor" "KüçükkenTopuinşaataKaçanlarFavlasın" tarzı hashtaglerin yaratıcısı veya en etkin kullanıcısı olsa gerek.
"kitap yazmak bu kadar kolay mı lan?" dedirten malcık.
nasıl olduğunu hala anlayamadığım şekilde insanlara takipçi kastıran, 2 haftasa nasıl kitap yazılacağını gösteren, çaktırmamaya çalışsa da bu işlerden inanılmaz para vuran sosyal medya fenomenidir.
(bkz: weled)
Twitter kullanan ve kitap çıkartan amip.
bebenin önde gidenidir.

bir şekilde twitter da takipçi satın almıştır sonra onları kendş arasında takipleştirmiştir.

bi de üzerine kitap yazmıştır.

daha kaç yaşındaki bu eleman kitap yazmıştır.

kitap yazmak için belli bir birikimin olması lazım değil midir.
ülke gençliğinin %60'ının temsilidir.

Salak kısmk yani..
bu kim bu ne amk.

şu çocuk bile kitabını bastıracak yayımevi buluyorsa sikeceğim yapacağınız işi.

hayvan gibi liseli yapıyorsunuz yav.
Var olmasındır.
Twitterından takipci kastığım insan. Ama sonradan ona acaip bir laf sokup twitterımı ergen fanları sayesinde dondurmuştum ama neyse..
Allahını seven üzerime toprak atsın.
Bu nasıl bir şeydir, nasıl bir insandır amk?
kendi deyimiyle twitter'in kazandıran insanı,
usta kalemşör, büyük ironi üstadı.

yani kolpalıkta limiti genç yaşında o kadar yüksek seviyelere çekti ki;
attığı o sikimsonik tivitleri dahi başka hesaplardan aparması bir yana,
yazdığı kitaba (!) isim verirken bile üretkenliğe olan savaşını sürdürmüş.
yeni türkiye'ye simge seçilecek olsa kendisinden başkası düşünülemez.
kim milyoner olmak ister yarışmasındadır an itibari ile. amk malı.
Ya senin zürriyetini ben yaa. Amina çaktığım şekillere bak. Amınoğlu hesap kitap matematik bilmeden twitter da panel kullanınca milyoner mi olcan sandın. Amınoğlu ya olum bi de bu kitap yazdı amk hahahahaahahaha.
2000'den 2500 çıkaramayan genç.*
http://www.haberler.com/t...ldu-8352733-haberi/?oku=1

ibretlik. şu sosyal medya denen illet yok olana kadar bu tipleri görmeye devam edeceksiniz.
Risk almak iyidir deyip geri dönüş parasını bedavaya getiren bol beleş fenomenmiş. Fenomenmiş diyorum çünkü daha biraz önce duydum, kitap bile yazmış hem de kişisel gelişim kitabıymış, bu arkadaş daha kendini geliştirememiş sizi nasıl geliştirecek okuyan var mı allasen bu kitabı.
beynini kullanmasa bile alırmış ahahah. kendinden emin olarak cevapladığı bir ilk soruydu şarküteride bile tereddüt etti, beynin üzgünüm ki fazla takipçi kasmaktan işlevini kaybetmiş. bir de böyle ego sahibiler ya ne komik.

ya bir de sosyal medya ile uğraşıyorum diyor, yaptığı her insan gibi paylaşım yapmak, fotoğraf söz paylaşmak. bu bir işlev mi? neyse neyse, beynini kullanmadan yaşamaya devam etsin, ne kadar var ki kullansın zaten.
Yarışmaya katıldığı için çok mutludur.
https://twitter.com/Himes...status/720022000073383938
Abisinin kendisiyle benzerliği şüphe uyandırıcı. Yeşilpınar sarıgöl taraflarında mekan abisi tavırlarında olan ergen üssü kitap çıkarınca bilgi yarışmasına çıkınca nişantaşı üniversitesinde elit olacağını sanan kişi.
bilemediği soruya bakacak olursak; toplama çıkarma bilmeyen bir insan evladı.

ayrıca semih varol kim lan? tanınması gereken biri mi?
14-15 yaşındaki ergen veletlerin müptelası olduğu boş insan.
15 dakikalığına meşhur olmak için kendi rezilliğini ön plana çıkarmış olan şahıs. cehaletini ekranlara yansıtarak ağır göt olmuştur, acımam böylesine...