bugün

ergenligi twetter da semih varol takip edip onun yardımıyla takipçi kasarak atlattım.gelmeyin ustume.
afedersiniz bu hıyarın bile 1 milyon takipçisi var benim 2bin. evet 2. yazıyla iki.
bugünki çarkıfelek programında denk geldiğim ama boş beynini görünce ülkenin genç nesli nereye gidiyor dediğim ergen tipli fenomen. 2000li falan olması muhtemel.
Çarkıfelek'te yarışmakta olan ve mali'nin kendisine fenomen diye hitap ederek adeta dalga geçtiği tiwtter'da takipçisi çok olan sarışın genç ergen.
Ergendir. Niaşantaşı gibi dandik bir üniversitede baba parasıyla okuduğu halde kendini çok başarılı işler yapmış olarak görmektedir.
#takipedenitakipederim
#anındagt
#seritakip

boş durmayalım arkadaşlar hadi bakalım.
Sosyal medya işiyle uğraşan ama bir asrın yüz yıl olduğunu bilmeyen, buna rağmen kendisini takip edecek bi milyon kişi bulan, bi de kitap yazmış şahane çocuk adfgjsk.
celal şengör ün kayıp oğlu.

şaka tabii ki de!
Çoğu kişinin bildiği, lakin genellikle sevmediği şahıs.
http://www.milliyet.com.t...il-oldu-03jcJEPR1EnN.html
kendisini takip eden ve beğenenlerden zeki olduğu aşikar. açık ve net.
Sıradan bi çocuk.komik mi, zeki mi, oyuncu mu? Ne bu olm? Olayı ne.
aslında bence bomba bir arkadaş.

mesela ben zeki bir adamım. ama nick altım bomboş. veya sözlükteki diğer bireyler için.

ne kadar sövülüp sayılsa da adamın isminin bulunduğu başlıkta ben ile beraber 108 entry var.

yani minimum 100 kişi yazı yazmış kendisi hakkında.

bu adamı bilmek neden gerekli ? neden tanıyorsunuz ? bunu tanımanız sizin de fenomenleri takip ettiğiniz anlamına gelmiyor mu ?

şaşırtıcı. herkes adamın neler yaptığını biliyor ama çocuğa sallayıp duruyorsunuz.

bu çocuğun gram suçu yok. bu şekilde dingil bir adamın uludağ sözlükte bile 100 entry'si var ise suç bunu bu şekilde popüler yapanların.

bir de olum insan bir video atar merak ettim.

https://www.google.com.tr...arol+kim+500+milyar+ister

seçip seçip okuyup üzülün. adam cahilliği ile gurur duyuyor resmen.
Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılıp sosyal medyadaki başarısı ile övündükten sonra beşinci soruda elenmiş zavallı. Ay boş ver canım nişantaşı üniversitesinde okuyormuş (zengin yani) yakışıklı da, dört işlem de bilmiyor ne kadar parasını harcadığımı da hesaplayamaz. Followlasam mı acaba?
Salak olduğunu milyonlara ispatladığı için övuneni ilk kez
Milyonlar gördü.
15 dakikalığına meşhur olmak için kendi rezilliğini ön plana çıkarmış olan şahıs. cehaletini ekranlara yansıtarak ağır göt olmuştur, acımam böylesine...
14-15 yaşındaki ergen veletlerin müptelası olduğu boş insan.
bilemediği soruya bakacak olursak; toplama çıkarma bilmeyen bir insan evladı.

ayrıca semih varol kim lan? tanınması gereken biri mi?
Abisinin kendisiyle benzerliği şüphe uyandırıcı. Yeşilpınar sarıgöl taraflarında mekan abisi tavırlarında olan ergen üssü kitap çıkarınca bilgi yarışmasına çıkınca nişantaşı üniversitesinde elit olacağını sanan kişi.
Yarışmaya katıldığı için çok mutludur.
https://twitter.com/Himes...status/720022000073383938
beynini kullanmasa bile alırmış ahahah. kendinden emin olarak cevapladığı bir ilk soruydu şarküteride bile tereddüt etti, beynin üzgünüm ki fazla takipçi kasmaktan işlevini kaybetmiş. bir de böyle ego sahibiler ya ne komik.

ya bir de sosyal medya ile uğraşıyorum diyor, yaptığı her insan gibi paylaşım yapmak, fotoğraf söz paylaşmak. bu bir işlev mi? neyse neyse, beynini kullanmadan yaşamaya devam etsin, ne kadar var ki kullansın zaten.
Risk almak iyidir deyip geri dönüş parasını bedavaya getiren bol beleş fenomenmiş. Fenomenmiş diyorum çünkü daha biraz önce duydum, kitap bile yazmış hem de kişisel gelişim kitabıymış, bu arkadaş daha kendini geliştirememiş sizi nasıl geliştirecek okuyan var mı allasen bu kitabı.
http://www.haberler.com/t...ldu-8352733-haberi/?oku=1

ibretlik. şu sosyal medya denen illet yok olana kadar bu tipleri görmeye devam edeceksiniz.
2000'den 2500 çıkaramayan genç.*
Ya senin zürriyetini ben yaa. Amina çaktığım şekillere bak. Amınoğlu hesap kitap matematik bilmeden twitter da panel kullanınca milyoner mi olcan sandın. Amınoğlu ya olum bi de bu kitap yazdı amk hahahahaahahaha.