bugün

türkiye'de önümüzdeki sezonun en önemli transferine adaydır. zira selçuk inan şu an piyasada alınabilecek en iyi yerli futbolcudur. üstüne üstelik, emre, mehmet topuz'lu fenerbahçe; manuel fernandes, guti, ernst-necip *'li beşiktaş orta alan olarak oldukça kuvvetli iken tam da takımına, galatasaraya transfer olmuş, formasını garanti altına almıştır.

neticede hayırlı olsuöeeeh sikerim lan neden analist gibi konuşuyorsam ben de.. amına koyim biz niye almadık bu adamı?

not: bir beşiktaşlı..
barış-ayhan-mustafa'dan sonra gs'li taraftarlara ilaç gibi gelecektir.
galatasaray'ın son yıllarda yaptığı en iyi transfer. sağlam bir fenerbahçeli olarak kendilerini tebrik eder ve inceden bir kıskançlık içine girerim.
1. galatasaray ın ne kadar büyük bir klüp olduğunu gösterir bu transfer. şampiyonlar liginde oynamak varken gs yi seçmiştir.

2. şuan türkiye nin transfer edilecek en iyi yerli futbolcusudur.

3. ercan saatçi ye iyi bir kapak olmuştur.

4. benim tipim bir futbolcu ve futbolunu hayranlıkla izlediğim birisidir.

5. galatasaray lıdır ki, bu paha biçilemez.

hayırlı olsun, Allah a şükürler olsun.
(#11847963) göt olmak işte böyle birşeydir.
öncelikle hayırlı olsun. ama gereken yerlere en az bu kadar iyi transferler yapılmazsa tek başına kurtaramaz.

gelelim kokuyu alıp gelen fakat olayın içinde aslanlar olduğunu görünce kenardan salyalarını saçarak havlayan çakal sürüsüne. neymiş efendim avrupa'da olmayan bir takıma gitmekle hata yapmış. ulan sanki her sene avrupa'da alınmadık puan geçilmedik tur bırakmıyorsunuz da. en son bir kere çeyrek finale yükseldiniz ve bunu türkiye'den bir takımın ilk kez yaptığını bile iddia ettiniz utanmadan. daha geçen sene art arda hem şampiyonlar ligi hem avrupa liginden elenen siz değil miydiniz? bu sene doğrudan gruplara kalınca sanki bir anda avrupa fatihi mi olacaksınız? keşke olabilseniz. sonra neymiş efendim fener bu adamı kaçırırmış da biz de arkasından bakarmışız. bak ya şu mahlukun övündüğü şeye bak. bunlar zaten şampiyon olunca koyduk mu diyen zihniyet işte. kardeşim birinci olmuşsun şampiyon olmuşsun ne diye uğraşıyorsun sekizinci onuncu olmuş takımla, yıl boyu belini doğrultamamış skandallarla başarısızlıklarla boğuşmuş bir kulüple? tamam lan peki peki anladık lan. sen birincisin de. neden hala gözün çöplükte? a benim sığırım. komplekslisin kompleksli kalacaksın ve bizim eriştiğimiz noktaya erişene kadar da bu değişmeyecek.

bu transfer de senin ne mal olduğunu özetlemekte. haset, kıskançlık, bok atma, aşağılık kompleksi. hepsi sende var.

tekrar umarız ki bu transfer hayırlı olur.
tartışmasız alınabilecek en iyi türk orta saha. hem de bedava. elinden kaçırmadığı için galatasaraya. işi bitirdiği için hasan şaşa binlerce teşekkür......
hayırlı olsundur.

not: ağır beşiktaşlıyım..
tüm takımları kıskandırmıştır. türkiye'nin en iyi takımına transfer olmuştur, tebrik ederiz kendisini galatasaray'ı seçtiği için.
selçuk inan ne kadar zeki bir futbolcu olduğunu gösterdi. sabit 10 milyon euroya anlaştı toplamda. oynadığı maçlar içinde para kazanacak. yani oynamasa da zaten bir türk oyuncu olarak turnayı gözünden vurmuştur. şu anda galatasaray futbol takımına topal eşeği bile koysanız büyük fark getireciğini de hesaba kattığımızda gerçekten yerinde bir transferdir.
bir fenerbahçeli olarak selçuk'un aslında bize gelmesini çok isterdim. hem de bonservis bedeli olmadan. şu an türkiye ligindeki en iyi top tekniği olan futbolculardan bir tanesi. yıllardır fenerbahçe'nin alex ile yarattığı duran top etkinliğini bu sezon trabzon onun sayesinde yarattı. galatasaray'a hayırlı olsun.
bazı takımları kıskandırmıştır. anlamadığım adamlar güizaya o kadar para bayıldılar, yararını görmediler nasıl selçuk'a laf atabiliyorlar, gerçekten anlamıyorum.

(bkz: ağlama melis)
(bkz: aslında selçuk bize gelmek istedi de istemedik)
biraz önce buralar entry doluydu vay gs kazıklanmış selçuk o kadar para edermiymiş falan, bir anda hepsi silinmiş ya. eh be fenerliler bir lafınızında arkasında durun ya biraz delikanlı olun. sonrada vay efendim bütün türkiye bizden nefret ediyor diye ağlanıyorsunuz. acaba niye?

edit: eksileyip durmayın arkadaşım, adamsan entrylerini silmeseydin benmi sildim senin entrylerini.
Elmander, Drogba filan hikaye. En hakiki transfer budur. Nasıl oynadığı bilinen, uyum sorunu olmayacak, kaprissiz, genç bir yetenek.
Kıskanmadım dersem yalan olur. Gerçi gelse Drogba yı da kıskanırım.
Hayırlısı olsun. Alamadık diye laf etmek, Fenerbahçeliye yakışmaz.
yıllık 3.5 milyon euro ödenen emre belözoğlu'nun olduğu ligde yıllık 2 milyon euroluk kazancı sonuna kadar hakeden bir transfer olmuştur. selçuk'un ahlakı ile emre'ninkini karşılaştırdığımızda ise bu farkın aksi yönde açılması gerektiği gerçeği açıktır. ama ne yaparsın işte adaletsiz bir dünyada yaşıyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar