bugün

ilahi dinlerde eş harici seks günahtır. Diğerleri inançsız olduğu için serbesttir.
müslümanlara iletilen ironik bir sorudur.
Seks günah değildir. 6 yaşında ki bir küçük kızla da evlenebilirsin önemli olan imam nikahı. Sonra ver ağzına gitsin.

Not: böyle yazınca ilginç oluyor ama bunun gerçekte yaşanmış örnekleri var. Yeter ki tarih bilginiz olsun.
nesillerin devam edebilmesi gibi basit bir cevabı olan soru.
(bkz: seks niye günah diyip lut kavmine dönüşmek)
(bkz: lut kavmi enstantaneleri)
Seks yapmak gunah degildir. Nikahin olmadan biri ile beraber olmak gunahtir, yani zina etmek asil gunah olan.
Yaşasın am!
Sıçmak işemek ve emzirmek için diye yanıt verilebilecek sorudur.
am göt sik yaratıldıysa seks yapalım diye yaratıldı, günah da nerden çıktı?
(bkz: yine duşa soktun kardeş)
halbuki şöyle bir etrafınıza baksanız çok güzel başlıklar var şu dünyada.
am: doğurmak
sik: çocuk yapmak, işemek
göt: sıçmak
ergen piçlerin merak ettiği konu.
hadi vajina ve penis neyse de, afedersiniz popo (göt) niye yazılmış, popo bir cinsel birleşim aracı mı? sözlükte götçülerin olduğunu bilmiyordum doğrusu.
amı siki bilmem ama göt sen kendini yalnız hissetme diye yaratıldı.

tanım: seksi günah sanan yazar tespiti.
(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
millet günah olduğu için değil mal olduğun sana vermiyor. önermesidir.
öncelikle don't feed the troll bilincine sahip bir uuser olaraktan kendimi tutamayıp bu başlık altına entry gireceğim için kendime şöyle güzel okkalı bi küfür edip entrye giriş yapıyorum.

diğerlerini bilmem de s.kin kuvvetle muhtemel böyle angut angut başlıklar açan andavalların zihniyetlerini z.kebilmemiz için yaratılmış olabileceğini düşünmekteyim.
duvarı delelim diye.
bu mantıkla az düşünülünce e o zaman günah diye bir kavram yok dedirten soru. yani saçmalık.
akilda yaratildi ama kullanmiyosun be yazarim! demekki her yaratilan seyi kullanmiyosun.
ilahi anarşizmin doruk noktasına vardığı kişilerin sorduğu ve cevabı göreceli olan bir soru tipi.
beyni cinsel organında atanların sorması için.
(#18038650).

Bu kafada devam edilmemeli. bakın memeli dedim. memeli diyorsam neden sex günah, değil mi?
kafası karışık insan sorusudur.

muhtemel cevap: topraktan.