bugün

fuck buddy zirvesi

gerçekleşmemiş, gerçekleşememiş, memiş ve gerçekleşemeyecek zirvedir. şöyle bir bakınca uzaktan Türkiye denen yere, kültür özetini yapabilen konulardan da bir tanesidir aslında. şöyle ki; din, ahlak, zeka, avrupasallık ve doğu kavramlarının seviştiği güzide ülkemizin estetik yapısını gözler önüne serer. ekolayzır gibi ülkeyiz. ama bu ekolayzırdaki ayarların bileşkesi o kadar kötü bir ses veriyor ki, olmamış anlıycağınız. bozuk ses. bass ı ayrı kötü tizz i ayrı. frekanslar tutmuyor. din çıkıyor bir yerlerden baskın baskın. buna karşılık modernlik çıkıyor apayrı. ahlak, toplum, etik kendi yağında kavruluyor. insanlar sex yapmak istiyorlar. yapıyorlar. bu nedenle yozlaşmış görünüyorlar. iblis adlediliyorlar. kadınlar taşlanıyor. erkekler sex yapmak istiyor. fuck buddy diyorlar. bu ülkede hem de. ha çıkmıyor mu fuck buddy. çıkıyor tabi az da olsa. fuck buddy liğin de bir adabı, bir karizması, bir prensibi var. bir güzelliği, bir estetiği var. türk kafalarında, ahlak din bileşkesiyle vektör vektör kudurmuş, modernlik çağdaşlık diye atıp tutan ve bütün bu zıt kavramların arasında sıkışmış kafalarda fuck buddy de değerini kaybediyor. olmuyor. olamıyor. tutunamıyor.

Bu durumda soruyorum size insanlık, soruyorum size. Her şey insanda başlar. insanla başlar. gelin fuck buddy e gerektiği saygıyı, prensibi, değeri katalım. uruspu demeyelim. çükmemegöt demeyelim artık. uzuvlarınıza bilimsel seslenin veyahut isim takın. (türk ismi olmuyor denemeyin ahmet mehmet osman ayşe fatma kulin) biliyorsunuz ki bu ülke de kuğulluğun esiri. insanlık egosunun kuğulluğunun esiri. biz insanlar neyi kuğul, neyi estetik olarak güzel hale getirirsek, yargılar da ona göre değişir. Son kez soruyorum size. s.kiş arkadaşı diye çevirmeyip (translate) kafanızda bu kelimeyi, sadece fuck buddy olarak bıraksanız. evet evet bıraksanız ve değer verseniz azcık.. hayat daha güzel olmaz mı?