bugün

yedinci nesil çok bela olduğundan akıllı olun akıllı. düzgün yazın adam olun.
troll olacaksanız da taklit bi troll olmayın, yeniliklerle troll olun da bari bi farkınız olsun.
genelde formatın "f"sinden anlamayan anketörlerin kendilerince verdiği tavsiyelerdir. bakın güzel kardeşlerim, sözlük formatı şöyle bir şeydir:
soru başlığına cevap girmek, ameleliktir.
örneğin, kadınlar ne ister başlığının altına, "ruj ister, para ister, ot ister, bok ister." yazmak format dışıdır. zaten uludağ'ın bir xavi, bir iniesta, bir ekşi olamamasının sebebi de budur. kaynak göstermek gerekirse, bu entry'den önce yazılmış hiçbir entry başlığı tanımlamaktadır.

sekizinci nesle tavsiyeler

1. şöyle yapın.

2. böyle yapın.

3. aman bunu da yapın.

oğlum burası, hamile kadınların birbirleriyle tecrübelerini paylaştığı forum değil ki. gidin bi okuyun önce sözlük formatını. ve sakın ben de dahil olmak üzere hiçbir yazarın tavsiyesini dinlemeyin... dostlarım; lanet olsun ki, zall da dahil olmak üzere bu ortamda birçok kişi formatı adam gibi bilmiyor. *
sabredin.
sonra biraz daha sabredin.
laptop kullanıyorsanız ekrana kolonya fışkırtmamaya özen gösterin.
mümkünse her entryden sonra ellerinizi marka vermeyeceğim o sabunla da yıkayın...
(bkz: bizde genç olduk)
uludağı inciyle karıştırmamak.
çok entry gireyim çok başlık açayım diye kasmayın sekizinci nesil yazarlar,bir yerden sonra bakıyorsun 1000 tane entry in olmuş.
Bir söz var çok hoşuma gidiyor. Sekizinci nesle tavsiye olarak sunulabilir:
"Size toplumsal değil ama kişisel bir mesajım var:
-Adam olun lan."
size tavsiye verenlerin, sizden farkı yok. koşturun atı.
geldiğiniz gibi gidin.
uludağ moderne girmeyin lan !

- bana gelen bir tavsiyedir..*
kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş misali yazarın yazara (nesli önemli değil) ayar verme ve ast üst yaratma çabasıdır.
ama yine de bi sözlük formatını okusunlar.
üstüme alınabileceğim nacizane tavsiyelerdir.
Kafanıza göre takılın.*
bir işe yarayacağını sanmadığım tavsiyeler.

ulan benim anlamadığım, 7. nesil ne zaman geldi ki 8ler gelmeye başladı? yaşlanmışız resmen.
kendinize bir siyasi, dini ya da ırkçı kesim seçin. sakın tek başınıza ''fikri hür iradesi özgür olaylarına'' girmeyin yoksa çok eksi yersiniz.(!) koyun olun, ya koyun ya koysunlar. oy oy oy.
editto: bak şimdiden yağdı eksiler. durma devam et hacı, sarsıla sarsıla.
pişman olmayacağın, güzel bir nick seç. zira telafisi mümkün olmuyor. *
trollük yAPMAYIN ona buna bir karış boyunuzla sataşmayın kavga çıkarmayın.
sinemada filmi yarıda bırakıp çıkacaksan, gülerken yarılıp sandalyeden düşeceksen, nutellayı parmaklayarak yiyeceksen birde bunları marifetmiş gibi anlatacaksan siktir ol git.
edit: birde browni meselesi var. yiyeceksen adam gibi ye.
bilmişlik yapan sizden önceki bütün yazarların koyun götüne gitsin. rahat olun manifestolarınızı paylaşın abi, hoşgeldiniz.
(bkz: yeter duymak istemiyorum)