entry'ler (910)

tek başına tatile giden evli erkek

Evlenmiş fakat mucize eseri hayatta kalmış erkek.

gerilla türküsü

Can Ali'nin kılıcını keskin eyleyenlere her seferinde selam ettiğim bir Ali aksoy efsanesi, var olsun.

ahmet kaya

Dünyanın gelmiş geçmiş en çok abartılan sanatçısı, sanatını da sevmiyorum kendini de ayrıca bu siyasal tercihim değil kendi tercihim ve buna türkiyede asla inanılmıyor, üzücü.

enginar dolması

Hiç yemediğimdir, öğrenci adam nerden bulsun enginarı da dolmasını yapsın kardeşim...

sayesinde kelimesinin yanlış kullanımı

Anlatım bozukluğuna yol açar , sayesinde ve yüzünden kelimelerinin karıştırılmasıyla mümkün olan durum.

heijan

Torbacılıktan partilere yükselen akp döneminin en çok yükselen müzisyeni.

atatürk ü sevmeyen türkçü

Ne muhsin başkancı olabilir, ne Türkeşci ne de Atsızçı sadece kendini türkçü sanan bireydir.

tanımadığın biriyle mesajlaşmak

En güzeli, içinden geleni söylediğinde kırılmayacağını bildiğin, sana yakınındakilerden daha çok gerçeği söylemesi muhtemel biriyle mesajlaşma eylemi. Yapın, yaptırın, artarak çoğaltın.

gece yarısı zevkine araba sürmek

Yol arkadaşları için yapılan eylemdir, muhtemel yol arkadaşları Neşet ertaş, müslüm gürses, cenGiz kurtoğlu gibi yüreğimize dokunan sanatçı büyüklerimiz olacağından bu eylem aralıklarla tekrarlanabilir ve bağımlılık yapabilir.

rezervuar köpekleri

Sadece izleyip geçenin 2 saat kaybedeceği lakin izleyip anlayanın arşivine atacağı bir film daha kazanacağı tarantino yapımı mükemmel yapıt.

ülkemde yüksek vergi istemiyorum dostum

Ülken senin ülken değil dostum, o bindiğin arabalar, akıllı evin, paketine 15 lira verdiğin sigara senin değil. Sen sadece bu ülkede vergi ödeyen ve bu ücretle korunan birisin. Ya kendi geç kaldığın teknoloji devrimine bir yerden başlarsın ya da vergi ödeyerek başkalarının devrimini tamamlasına/genişletmesine yardımcı olursun diye cevap verilesi önerme.

odasında 500 tane kitabı olan kız

Mini şortun altına renkli çorap giyen, kıvırcık saçlı, çember şeklinde çerçeveleri siyah gözlüğe sahip bir üniversitenin sosyoloji/psikoloji/felsefe vb bölümlerinde okuyan kızla aynı kızdır.

kürt olduğum için sürekli hor görülüyorum

Türkiye Cumhuriyeti Devletinde devlet nezdinde kürt diye bir ayrımın olmamasından ötürü yanlış bir önerme.

türk lirasına tayyip erdoğan portresi eklensin

güldüren, türkçe kullanımı açısından yanlış, tartışılmaya gerek dahi olmayan bir ampül önermesi.

kaslı kızlardan hoşlanan erkek

squad çalışan kadının seksiliğini farketmiş erkektir. 55 kilodan fazla olup kaslı olan kadın ne yaparsa yapsın iticidir.

ahmet çakar çıplak resim

uludağ'ın ne hallere düştüğünü gösteren konu başlığı. (tamam ulan böyle entry olmuyor da suskun kalamadım)

anadolu partisi

barajı aşamayacak, sadece chp'nin oylarını azaltacak partidir.

devlet bahçeli hakkında fezleke

fatih'in kendini aştığının göstergesidir.

intihar edecek birini vazgeçirecek tek cümle

videodaki gibi intihar eden biriyse "iki elinle siper et iki elinde" olmadığı kesindir.
http://www.youtube.com/watch?v=eVrhVT4Qt_M

dexter

insanın amına koyan bi finali var, insan biraz dozunda davranır.
edit:senarist sözüm sana birader.