bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
umudu bedenine fazla gelen yazar(mış).
(bkz: abel xavier)
doğum günü sebebiyle,
mutluluk,
başarı,
ve
sağlıklı-uzun ömürler dilediğim,
sempatik yumurcak.
türkçe'yle ilgili bir yanlışımı kibarca dile getiren güzel insan...
5.nesil çaylak.
tanrıça'sal yaklaşımı hoşuma giden yazar. ne güzel anlatmış derdini. önce bilgi, sonra fikir sahibi olmuş kişi hakkında. güzel güzel olmuş yani...
Yaptığım bir hatayı, Kibar bir özel mesajla bana ileten ve teşekkür ettiğim yazar. geç de olsa hoş gelmiş diyor ve bir akrostiş yazıyorum kendisine.

Seni ilk gördüğüm an başladı her şey.
Eridim bittim adeta o bakışlarından.
Xavier ben, dedin. Sebastian Emiliano Xavier.

Bir anda içimde değişik duygular...
Orada öylece kalakaldım, ellerim buz.
Merhaba... Ben de Faati, diyebildim.
Bunun üzerine sustun, sadece memnun oldum, dedin ve gittin.
yazılarını nereye yazdığını bir daha gözden geçirmesi gereken kişidir. hayatının bi döneminde olmuş olanlarla alakası olmayan kişileri buna karıştırmaması gerektiğini öğrenmesi gerekendir.
bana vermek için can atan yazar kişi. bilmesi gereken konu şu ki ben kırık değilim lan ipne!

(bkz: #3777237)
çok yetenekli bir yazar. bir de msn verse tanışsak daha da güzel olacak.
gün itibarı ile özgür sözlük te celebrity olan yazar.
kamuoyu baskasına dayanamayıp klavyesine tekrar sarılmış efsane yazar. an itibariyle özgür sözlük' ü coşturmaktadır.
Ayar yemesi beklenirken haklı ayarını babalar gibi vermiş yazar.

Gülümsetmiştir. Ellerine sağlıktır.

--spoiler--
edit: herbiri birbirinden terbiyeli uludağ sözlük yazarlarından özür dilerim. emmeli gömmeli fantezileri bu database'e uzaylılar gelip yazdı zaten.
--spoiler--
sanırım şu aralar oral sex yapmış olmanın haklı gurunu hatta bu durumun bünyede yarattığı zafer sarhoşluğunu doyasıya yaşıyor. bunu herkese duyurmak tüm evreni haberdar etmek istiyor anlaşılan. dokanmayın bebişime yapsın şovunu.
yazdıklarından kadınların elini bile tutamamış, yüzü gözü sivilce içinde bir abazan liseli tadı alınan yazar.
düşünceyi özgürce savunmanın arkasına saklanarak hakkında konuşmadan önce birkaç kez düşünülmesi gereken şeyleri kullanarak celebrity olmaya çalışan yazar.
voltaire' nin sözünü zaten bildiğimi anımsatmak istediğim yazar. fikirlerine katılmadığım ama yine de saygı duyduğumdur. ancak kendisini samimi bulmuyorum.
hatun avcısı tanımının sözlük temsilcisi.